9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Corum Group виготовить 140 секцій кріплення для однієї з провідних польських видобувних компаній

Corum уклав контракт на поставку 140 секцій кріплення для однієї з провідних польських видобувних компаній – POLSKA GRUPA GÓRNICZA (PGG). Ця перемога відкриває перед українськими машинобудівниками нові можливості по інтеграції в польський ринок, який входить в сферу інтересів Corum.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Для PGG буде проведена кріплення нової конструкції – ZRP 15/35. Вона призначена для роботи на пластах потужністю 1,8-3,5 м в умовах важких покрівель шахт Польщі завдяки високому робочому опору – понад 6000 кН. Кріплення буде використовуватися замовником на шахті Sośnica.

Це перший для Corum великий контракт на поставку очисного обладнання на польський ринок. На місцевих шахтах використовується аналогічна кріплення польського виробництва, проте в PGG вирішили довірити виготовлення цього складного виду шахтного устаткування саме Corum. Перші секції будуть готові в кінці серпня, а поставка всього комплексу завершена до кінця 2018 року.

Даний ринок є для нас одним з найбільш привабливих в світлі реорганізації вугільної галузі Польщі, – коментує CEO Corum Group Михайло Потапов. – Наші прохідницькі комбайни кілька років успішно працюють на вугледобувних підприємствах Польщі, і замовлення на поставку механізованих кріплень – продовження нашого успішного розвитку на даному ринку. Це – показник високої довіри до роботи нашої компанії. У тендері PGG на поставку 140 секцій механізованого кріплення для шахти Sośnica ми конкурували з трьома провідними польськими машинобудівними компаніями і здобули перемогу, запропонувавши оптимальне співвідношення ціна-якість.

За словами Михайла Потапова, компанія PGG активно бере участь в процесах реструктуризації польського вугільного сектора, що супроводжуються укрупненням видобувних підприємств з метою підвищення їх ефективності. А це відкриває перед Corum великі перспективи для зміцнення існуючого співробітництва і для розширення своєї присутності на польському ринку. До теперішнього часу Corum був представлений в Польщі виключно прохідницькими комбайнами ККД, які знаходяться в оренді у місцевих шахт, в тому числі – і у PGG.

POLSKA GRUPA GÓRNICZA, PGG – найбільша гірничодобувна компанія в Європі і найбільший виробник кам’яного вугілля в ЄС. Щорічно PGG видобуває 32 млн тонн сировини, яке йде головним чином для забезпечення потреб енергетичного сектору та роздрібного споживача. Гірничодобувні райони шахт POLSKA GRUPA GÓRNICZA розташовані в 42 комунах Сілезького воєводства і 3 комунах Малопольського воєводства. Площа гірничодобувної діяльності охоплює 603 кв. км, а райони видобутку – 665 кв. км. Промислові ресурси становлять 2 910,8 млн т. У компанії працюють 43 тис. робітників.

Останні новини:

Зараз читають