9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Corum Group виготовить 140 секцій кріплення для однієї з провідних польських видобувних компаній

 • Corum уклав контракт на поставку 140 секцій кріплення для однієї з провідних польських видобувних компаній – POLSKA GRUPA GÓRNICZA (PGG). Ця перемога відкриває перед українськими машинобудівниками нові можливості по інтеграції в польський ринок, який входить в сферу інтересів Corum.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Для PGG буде проведена кріплення нової конструкції – ZRP 15/35. Вона призначена для роботи на пластах потужністю 1,8-3,5 м в умовах важких покрівель шахт Польщі завдяки високому робочому опору – понад 6000 кН. Кріплення буде використовуватися замовником на шахті Sośnica.

  Це перший для Corum великий контракт на поставку очисного обладнання на польський ринок. На місцевих шахтах використовується аналогічна кріплення польського виробництва, проте в PGG вирішили довірити виготовлення цього складного виду шахтного устаткування саме Corum. Перші секції будуть готові в кінці серпня, а поставка всього комплексу завершена до кінця 2018 року.

  Даний ринок є для нас одним з найбільш привабливих в світлі реорганізації вугільної галузі Польщі, – коментує CEO Corum Group Михайло Потапов. – Наші прохідницькі комбайни кілька років успішно працюють на вугледобувних підприємствах Польщі, і замовлення на поставку механізованих кріплень – продовження нашого успішного розвитку на даному ринку. Це – показник високої довіри до роботи нашої компанії. У тендері PGG на поставку 140 секцій механізованого кріплення для шахти Sośnica ми конкурували з трьома провідними польськими машинобудівними компаніями і здобули перемогу, запропонувавши оптимальне співвідношення ціна-якість.

  За словами Михайла Потапова, компанія PGG активно бере участь в процесах реструктуризації польського вугільного сектора, що супроводжуються укрупненням видобувних підприємств з метою підвищення їх ефективності. А це відкриває перед Corum великі перспективи для зміцнення існуючого співробітництва і для розширення своєї присутності на польському ринку. До теперішнього часу Corum був представлений в Польщі виключно прохідницькими комбайнами ККД, які знаходяться в оренді у місцевих шахт, в тому числі – і у PGG.

  POLSKA GRUPA GÓRNICZA, PGG – найбільша гірничодобувна компанія в Європі і найбільший виробник кам’яного вугілля в ЄС. Щорічно PGG видобуває 32 млн тонн сировини, яке йде головним чином для забезпечення потреб енергетичного сектору та роздрібного споживача. Гірничодобувні райони шахт POLSKA GRUPA GÓRNICZA розташовані в 42 комунах Сілезького воєводства і 3 комунах Малопольського воєводства. Площа гірничодобувної діяльності охоплює 603 кв. км, а райони видобутку – 665 кв. км. Промислові ресурси становлять 2 910,8 млн т. У компанії працюють 43 тис. робітників.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого...

  Нові вагони для міжнародних сполучень обслуговуватимуть маршрут “Київ – Запоріжжя”

  Два нових пасажирських вагони габариту RIC виробництва Крюківського вагонобудівного заводу включені до складу двох поїздів маршруту Київ-Запоріжжя.

  Вітчизняну сигнальну міну «Спалах» готують до прийняття на озброєння української армії

  Вітчизняна сигнальна міна «Спалах» від київського заводу «Маяк» готується до прийняття на озброєння Збройних Сил України.

  В Україні незабаром почнуться випробування вітчизняного кулемета калібру 12,7 мм (фото)

  ПАТ "Завод "Маяк" планує стати третім виробником кулеметів калібру 12,7 мм на пострадянському просторі. Новий кулемет проєктувався...