9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Corum Group відремонтує 165 секцій гірничого кріплення для «Покровськвугілля»

Українська машинобудівна корпорація Corum Group у 2022 році відремонтує та проведе повну модернізацію 165 секцій механізованого кріплення ДМ 0,65/15 на замовлення «Метінвест Покровськвугілля».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Кріплення призначені для механізації процесів підтримки та управління покрівлею у привибійному просторі лави під час відпрацюванні пологих пластів потужністю 0,85-1,5 м. Маса секції складає 7,5 тонн.

Роботи будуть проводитись на потужностях «Корум Дружківського машинобудівного заводу», що входить до складу Corum Group. Відвантаження модернізованих деталей замовнику заплановано на серпень-вересень 2022 року.

«Corum Group – надійний партнер і завжди дбає про своїх клієнтів, тому на це обладнання надає розширену гарантію, яка забезпечить ефективність роботи кріплення та безпеку шахтарів», – резюмується у повідомленні підприємства.

Нагадаємо, раніше ми інформували, що машинобудівна корпорація Corum Group виготовляє підйомну машину для шахти «Переверзівська» на замовлення Запорізького залізорудного комбінату.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають