9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Corum Group відновила виробництво шахтних комбайнів після переїзду

На початку квітня Corum Group відкрила виробничі потужності в Хмельницькій та Волинській областях, і вже почала виготовлення шахтних комбайнів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Корреспондент.

Машинобудівна компанія Corum Group, що входить до ДТЕК Енерго, виготовила перший шахтний комбайн для видобутку вугілля після переміщення виробничих потужностей на захід України.

“Попри війну і релокацію, руками наших машинобудівників народжуються новітні зразки техніки. RH220 допоможе українським шахтарям швидше й безпечніше видобувати вугілля, а це – запорука надійної роботи ТЕС і, нарешті, світла й тепла в будинках українців”, – прокоментував гендиректор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

Прохідницький комбайн RH220 масою 80 тонн призначений для механізації відбійки, навантаження та транспортування зруйнованої гірської маси.

Відзначається, що під час складання комбайна використовували комплектуючі кращих європейських виробників, що підвищує надійність і безпеку роботи механізмів.

“Машинобудівні підприємства ДТЕК Енерго – одні з перших, які в умовах війни успішно перенесли виробничі потужності з областей, де продовжуються бойові дії, до інших регіонів України. Це дозволить забезпечити безперебійне постачання необхідного обладнання для українських шахтарів”, – зазначили в компанії.

Після завершення випробувань почнеться серійне виробництво цього комбайна.

Останні новини:

Зараз читають