9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Corum Group поставить прохідницькі комбайни для польських гірничодобувних компаній

Corum Group уклав договори на поставку прохідницької техніки для польських гірничодобувних компаній Polska Grupa Górnicza (PGG) і Jastrzębska Spółka Węglową (JSW).

Про це повідомила прес-служба компанії, передає uaprom.info.

Техніка буде перебувати в оренді в протягом трьох років. Загальна сума укладених контрактів – 22,8 млн злотих (5,3 млн євро).

Перший ККД, призначений для JSW, вже в серпні приступить до роботи на шахті Szczyglowice. У конструкцію серійної моделі комбайна був внесений ряд доробок відповідно до вимог замовника для максимальної адаптації під умови шахти. Він оснащений двигуном потужністю 150 кВт і системою секторного зрошення для придушення пилу і запобігання іскроутворення при роботі в забої.

ККД для JSW поставлений в комплекті з додатковим обладнанням, куди входять стрічковий конвеєр, енергопоїзд, насосна установка, система передачі даних, система візуалізації та моніторингу. Умови контракту також включають комплексне сервісне обслуговування техніки.

Ще чотири прохідницькі комбайни Corum намір поставити компанії Polska Grupa Górnicza. Один з них для шахти RUDA запланований до відвантаження до кінця вересня цього року, наступні три – для шахти Boles? Aw? Mia? Y у період з червня по вересень 2019 року.

Останні новини:

Зараз читають