9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

“Черкаський автобус” виготовив велику партію техніки для шкіл Харківщини

У кінці листопада 21 громада Харківщини отримала нові шкільні автобуси Ataman D093S2, виробництва компанії “Черкаський автобус”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Слобідський край.

Ключі від транспорту та сертифікати передали представникам громад голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко і народний депутат України Євген Пивоваров.

За даними Харківської ОДА, придбати нові автобуси стало можливим завдяки співфінансуванню громад та державній субвенції. Частина співфінансування з бюджетів громад складає від 10% до 30%. 

blank

“Сьогодні 21 новий шкільний автобус поїде до громад. І вже сьогодні ми разом повинні спланувати нашу подальшу роботу, щоб місцеві бюджети та обласний бюджет на наступний рік були сформовані виключно в інтересах людей, щоб нам упродовж року вдалося реалізувати чимало важливих проєктів”, – наголосила Тетяна Єгорова-Луценко.

Отримали нові шкільні автобуси такі громади: Пісочинська, Новопокровська, Малинівська, Нововодолазька, Первомайська, Валківська, Барвінківська, Дворічанська, Петропавлівська, Старовірівська, Лозівська, Липецька, Вовчанська, Зміївська, Борівська, Оскільська, Богодухівська, Кегичівська, Краснокутська, Шевченківська та Кіндрашівська.

“Приємно, що в нас з’явився такий автобус. На жаль, це не покриває потреби нашої громади, тому в майбутньому плануємо докупити ще три такі автобуси, але вже за власний кошт”, – розповів голова Старовірівської громади Микола Біндус.

blank

Підкреслив важливість таких програм і народний депутат Євген Пивоваров.

“Стратегія розвитку – це передусім стратегія розвитку людського капіталу. Саме школа – перший заклад, який формує особистість. Держава розуміє, що потрібно вкладати в школу та освіту, щоб економіка була більш міцною та сильною. Це внесок у перспективу. Сьогодні будуються дороги, садочки, школи. Держава ефективно намагається сприяти цим процесам. Дякую головам територіальних громад за участь у реалізації цієї ініціативи у сфері освіти. Ми будемо і далі працювати, щоб наші діти отримували кращі умови, навчалися в комфортних школах, адже це є основою розвитку України”, – зазначив Євген Пивоваров.

У минулому, 2020, році за кошти державної субвенції у співфінансуванні з місцевими бюджетами на Харківщині було закуплено 20 шкільних автобусів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають