9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Чернівці мають намір закупити 6 нових тролейбусів

КП “Чернівецьке тролейбусне управління” оголосило тендер на закупівлю до кінця поточного року шести повністю низькопольних тролейбусів великої місткості на очікувану суму 33 млн гривень

Тролейбуси довжиною від 11,3 до 12,5 метрів повинні бути випущені не раніше 2017 року, пасажиромісткість – не менше 90 осіб (в тому числі має бути 24 місця для сидіння). Гарантійний термін експлуатації – не менше 18 місяців або 100 тис. км пробігу.

Передає Інтерфакс-Україна з посиланням на оголошення на порталі ProZorro.

Нагадаємо, нещодавно Чернівці також оголосили тендер на закупівлю 13 б/у тролейбусів, які експлуатувалися в країнах ЄС, на очікувану суму 16 млн гривень.

Тролейбусний парк Чернівців переважно складається з тролейбусів Skoda 14Тr, також експлуатуються тролейбуси ЛАЗ. Чернівецький райрада в травні 2016 року повідомив про підписання угоди про наміри з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) про надання Чернівцям кредиту на реалізацію проекту поліпшення інфраструктури міського громадського транспорту – закупівлі 40 нових тролейбусів, супутнього обладнання та модернізації тягових підстанцій і контактної мережі.

Останні новини:

Зараз читають