9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Чернігівський автозавод виготовив перший каркас трамвая (фото)

На Чернігівському автозаводі, що входить до корпорації “Еталон”, приступили до робіт з випуску трамваїв.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це 26 грудня на прес-конференції в Києві розповів Валерій Купцов гендиректор Чернігівського автозаводу і віце-президент корпорації “Еталон”.

“Наступний напрямок — освоїти випуск кузовів для трамваїв, щоб проводити ремонти зношених в Україні вагонів. Уже виготовлено перший каркас, зараз йде його облицювання, а також опрацьовується питання по електриці й електроніці. А механічна частина вже вирішена”, – повідомив він.

blank

Нагадаємо, що про плани зі збірки трамваїв Купцов інформував ще навесні поточного року. Тоді він говорив, що виробництво трамваїв — перспективний напрямок, оскільки понад 1000 кузовів цих машин в Україні відслужили свій термін експлуатації.

Трамвай, який буде випускати Чернігівський автозавод — розробка з використанням нових матеріалів. Єдине, що залишиться колишнім — ходові візки. Їх вартість висока, тому завод їх не буде закуповувати, а тільки буде виконувати капітальний ремонт.

blank

Чернігівський автозавод створений в серпні 2003 року. У 2019 завод виготовив 210 транспортних засобів, включаючи автобуси та тролейбуси, що на 20 одиниць більше, ніж у 2018 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають