9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Чернігівський автомобільний завод відновлює виробництво спецтехніки

Чернігівський автомобільний завод, який входить до складу корпорації «Еталон», вже цього року має намір повернутися на український ринок спецтехніки.

Підприємство представить вантажний автомобіль Ashok Leyland, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на finance.ua.

Завод робить ставку не на продаж шасі, а відразу на повноцінні спеціальні машини. Всі вантажівки будуть комплектувати повноцінними надбудовами, які найбільше потрібні на вітчизняному ринку.

Першою версією вантажівки стане сміттєвоз обсягом 12 кубів. Завантаження контейнерів відбуватиметься збоку. Офіційна презентація машини відбудеться після сертифікації. Це станеться приблизно у середині цього року.

Вантажні машини ЧАЗ будуть націлені на сегмент тендерних закупівель територіальних громад, які останні кілька років активно оновлюють автопарки спецтехніки.

За попередньою інформацією, сміттєвоз виробництва ЧАЗ стане однією з найвигідніших пропозицій в Україні.

Фото: Юрій Суббота

Нагадаємо, що торік корпорація «Еталон», до складу якої входить Чернігівський автомобільний завод, торік реалізувала 260 одиниць техніки українського виробництва (автобуси й тролейбуси).

Крім того, цього року корпорацією анонсована поява нового туристичного автобуса, який буде здатен перевозити від 43 до 47 пасажирів.

Останні новини:

Зараз читають