9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

«Чернігівський автозавод» поставить п’ять нових тролейбусів до Чернігова

У тендері на поставку п’яти нових тролейбусів був визначений новий переможець. Їм став виробник «[wiki title=”Чернігівський автозавод”]Чернігівський автозавод[/wiki]».

Раніше повідомлялося, що за результатами тендеру тролейбуси до Чернігова мала поставляти компанія ЛАЗ, яку представляла компанія «СТГ Инжиниринг» (що на разі керує заводом ЛАЗ). Проте, на засіданні комітету комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» пропозиція компанії «СТГ Инжиниринг» була відхилена через відмову заключення договору самою ж компанією.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на traffic.od.ua

У проведеному тендері «Чернігівський автозавод» зайняв друге місце з ціною у 19.745 мільйонів гривень з тролейбусом моделі Еталон-T-121.10 «Барвінок». Третє місце посів “СП Яникс” з тролейбусами БКМ-321 и ціною 22,45 мільйонів гривень.

Виходячи з того, що з компанією «СТГ Инжинниринг» договір підписати не вдалося, переможцем тендеру автоматично стала пропозиція що зайняла друге місце у тендері. Нею і стала пропозиція «Чернігівського автозаводу» на 19.745 мільйонів гривень. Тобто за один тролейбус місто віддасть 3,94 мільйони гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають