9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Чернігів отримав шість нових тролейбусів вітчизняного виробництва

Шість нових тролейбусів «Барвінок» Т121, виробництва компанії «Еталон», місто придбало менш ніж за 30 мільйонів гривень.

Компанія «Еталон-Лізинг», яка є частиною концерну «Еталон» завершила поставку КП «Чернігівське тролейбусне управління» партії з шести тролейбусів «Барвінок» Т121.10. Про це в коментарі місцевому телеканалу «Дитинець» розповів прес-секретар КП «ЧТУ» Микита Вікторов. Повідомляв «Пасажирський транспорт».

Нові тролейбуси виготовлені на Чернігівському автозаводі, який входить до складу корпорації «Еталон». За словами Микити Вікторова, в основному нові машини мають ті ж технічні показники, що і попередні машини цієї моделі, які ЧАЗ раніше поставляв для рідного міста, проте в конструкцію останньої партії тролейбусів внесено ряд дрібних змін, які вже погоджені між КП «Чернігівське тролейбусне управління» і компанією постачальника. 

Перші тролейбуси з закупленої в цьому році партії в шість нових машин почали надходити до Чернігова ще в кінці червня 2019 року. Зараз вже все шість нових «рогатих» доставлені в тролейбусне депо. За словами Микити Вікторова чотири тролейбуси нової партії вже почали роботу на тролейбусних маршрутах древнього міста. Ще один готується до випуску на лінію, а для останньої машини, яка отримає деповський номер 513, ще потрібно оформити документи для експлуатації.

Всього в Чернігові працює 29 сучасних тролейбусів «Барвінок», виготовлених на місцевому автозаводі. Нову техніку місто купує щорічно за кошти міського бюджету починаючи з 2016 року. У поточному і минулому році закуплено партії тролейбусів по шість машин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають