9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Черкаські рятувальники отримали нові пожежні КрАЗи

Обласне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій отримало шість нових пожежних автомобілів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ІнфоМіст.

Зокрема, п’ять із них (на шасі вітчизняного КрАЗу) придбані коштом державного бюджету, ще один (на шасі МАN) – коштом міського бюджету Черкас.

За словами начальника Управління ДСНС у Черкаській області Віктора Гвоздя, нова техніка дозволить рятувальникам більш ефективно реагувати на надзвичайні події.

– Ці авто відрізняються не лише покращеними технічними можливостями та укомплектованістю сучасним обладнанням і спорядженням, вони мають більш комфортні умови для транспортування особового складу, – каже Гвоздь.

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко подякував особовому складу за якісну роботу.

– Буревії минулого літа, пожежі на торфовищах, зимова негода – це все було нашим спільним тестом, – сказав під час вручення нової техніки очільник області Юрій Ткаченко. – І вважаю, що ми його склали. Водночас виконання важливих завдань із запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їхніх наслідків неможливе без сучасної пожежної техніки. Нинішнє поповнення автопарку підрозділів ДСНС області (чергове, до речі) – це є реалізація державної політики на практиці, як і інші заходи задля забезпечення рятувальників належними умовами праці. З боку обласної влади ми й надалі надаватимемо потрібну підтримку. Як робили це досі. Бо лише спільно ми можемо максимально ефективно дбати про безпеку наших жителів.

Нові пожежні автомобілі спрямують у пожежно-рятувальні підрозділи Уманського, Чигиринського, Лисянського, Драбівського районів, а також Черкаського гарнізону Управління ДСНС області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають