9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Частка експорту Харківського підшипникового заводу в 2018 році склала 65%

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) відзвітував про спільну роботу з постачальниками продукції в Україні та успішний розвиток зовнішньоекономічних відносин у 2018 році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Traktorist.ua.

За словами директора департаменту продажів підшипників Віталія Бугрова, компанія має позитивну динаміку просування на ринку України, а також вийшла на нові світові ринки.

«Частка експорту у 2018 р. склала 65%. Ми розширили свою присутність на наших традиційних ринках Європи та країн СНД, а також вийшли на нові ринки Північної Америки та Східної Азії. ХАРП продовжив контракт на постачання підшипникової продукції з найбільшим болгарським виробником сільськогосподарської техніки MetalAgro, угоду про співпрацю з провідною металургійною компанією АрселорМіттал, а також продовжив контракт ексклюзивної дистрибуції на території Прибалтики з компанією Ignera», — підкреслів Віталій Бугров.

За словами керівника департаменту розвитку продукту Віталія Полєтаєва, ХАРП продовжує розвивати та вдосконалювати продукцію, ґрунтуючись на постійній увазі до якості й орієнтації на споживачів.

«Завдяки вдосконаленню системи захисту підшипників HARP AGRO  —ущільнень підвищеної герметичності X-Shield-3 X-Shield-6— вдалося створити підшипники та підшипникові вузли, які не потребують технічного обслуговування протягом всього терміну експлуатації, які успішно реалізуються не тільки на ринку України, але і поставляються в такі країни, як Білорусь, Польща, Молдова, Угорщина», — підкреслив Віталій Полєтаєв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають