9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Часівоярівський автозавод вивів на ринок нову модель автобуса

У Києві працюють автобуси нової моделі українського виробництва Рута 25F, виготовлені на шасі Ford Transit стандарту Євро 6.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Авто Центр.

Маршрутки «Рута», що випускаються ПАТ «Завод Часівоярівські автобуси» з міста Часів-Яр Донецької області, добре відомі нашим пасажирам. Восени 2018 року на вітчизняні дороги виїхали чотири машини нової моделі – Рута 25F, виготовлені на шасі Ford Transit 2.0T екологічного стандарту Євро 6.

На сьогоднішній день в Києві працює чотири автобуси Рута 25F. Два з них на приміському маршруті 301 – «Вишневе» – Київ, автостанція «Дачна». А два інших – на 442-му, «Політехнічний інститут» – вулиці Виборзька, Гарматна – метро «Шулявська».

blank
Фото: Фотобус

Автобус Рута 25F зовні відрізняється носовою частиною від Ford Transit 2.0T зразка 2014 року – крила, капот, решітка радіатора, фари, бампер. Машина також отримала задні світлоблоки з новим малюнком.

Рута 25F розрахована на перевезення 25 осіб. Місць для сидіння – 23 з водієм плюс одне стояче. Салон простий у виконанні, крісла мають строкату тканинну оббивку.

Як видно із заводської таблички, машина має повну масу 4700 кг. В якості силового агрегату використовується 2,2-літровий турбодизель UYR6 екологічного стандарту Євро 6 – потужністю 155 к. с.

Як показує база даних fotobus, ще два автобуси Рута 25F працюють у Слов’янську в якості службового транспорту.

За останній часом ПАТ «Завод Часівоярівські автобуси» вивів на ринок дві цікаві моделі. Це машини Рута 40 і 41 на індійському шасі Ashok Leyland, а також модель «Рута» на базі російського вантажівки «Газон Next». Сьогодні вони експлуатуються на столичних маршрутах.

Також підприємство виготовило перший автобус на базі вантажівки IVECO. Наразі даний автобус проходить випробування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають