9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Богдан-Моторс уклав угоду щодо виробництва кузовів для французьких електробусів

«Богдан Моторс» уклав нову угоду із французькою компанією Bluebus щодо виробництва кузовів для електричних автобусів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Бізнес.район.

Українська компанія вже має досвід виробництва таких кузовів за контрактом 2018, повідомили у прес-службі корпорації «Богдан».

«Компанія розпочала 2019 рік із посилення міжнародного співробітництва, підписавши договір із європейським партнером. Минулого року для Bluebus вже було виготовлено 6 кузовів на потужностях Луцького автоскладального заводу «Богдану». Французький замовник залишився задоволеним дотриманням термінів виробництва та якістю продукції, тож вирішив продовжити співробітництво», – зазначили в корпорації «Богдан».

Компанія Bluebus є французьким виробником екологічного громадського транспорту. Вона використовує передові технології та орієнтується на зменшення шкоди для навколишнього середовища.

Нагадаємо, 2018 року у рамках перших контрактів «Богдан Моторс» доправив для Bluebus шість 12-метрових кузовів, зробивши прорив на ринок Західної Європи. Раніше корпорація співпрацювала зі східними країнами континенту – електричний міський автобус «Богдан А70100» наразі курсує вулицями міст Польщі. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають