9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

«Богдан Моторс» відвантажив у Київ перші тролейбуси з великої партії

«Богдан Моторс» розпочав відвантаження тролейбусів в рамках виконання контракту з КП «Київпастранс». Сьогодні Київ вже отримав два з 55 нових 19-ти метрових тролейбусів Богдан Т90117. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Контракт в повному обсязі «Богдан» має намір виконати до кінця поточного року. 

Всі тролейбуси для Києва будуть обладнані одним кондиціонером кабіни водія та двома кондиціонерами салону. Для пасажирів важливо те, що це – 100% низькопідлоговий тролейбус, до того ж асинхронні тягові двигуни – від українського підприємства ДП завод «Електроважмаш» з м.Харків. Згідно з вимогами Замовника, всі тролейбуси будуть обладнані системою відеоспостереження і матимуть автономний хід до 1 км. Загальна пасажиромісткість тролейбусу складає 170 чол., з них 50 місць для сидіння. 

На сьогодні вулицями Києва вже курсують понад 200 тролейбусів «Богдан», тому пасажири та водії на власному досвіді можуть переконатись у їхній сучасності та надійності. 

Корпорація «Богдан» – найбільший в Україні виробник автобусів і тролейбусів. Продукція компанії представлена в усіх класах від малого до надвеликого. Компанія створена в лютому 2005 року з метою реалізації масштабних інвестпроєктів, спрямованих на створення в Україні потужностей з виробництва транспортних засобів усіх типів. Корпорація в рамках виконання інвестиційної програми побудувала автомобільні заводи в Черкасах потужністю 120-150 тис. легкових автомобілів, а у Луцьку потужністю 6 тис. автобусів і тролейбусів на рік інвестувавши понад 450 млн доларів США.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають