9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

«Богдан Моторс» відправив нові чотири автобуси «Богдан А22112» для перевізників у Київську область

 Нещодавно з ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» було відправлено нові чотири автобуси «Богдан А22112» для приватних перевізників у Київську область.

Модель «Богдан А22112» – це міський автобус габаритною довжиною 8,21м. з низькою площадкою у задньому звисі, пристосований для перевезення пасажирів з обмеженмим можливостями руху у інвалідних візках. Його загальна пасажиромісткість складає 61 чол., з них 19 місць для сидіння.

Головною відмінністю даного автобуса стало встановлення чотирьох додаткових відкидних сидінь у задньому звисі, які можна використати тоді, коли в накопичувальній площадці для пасажирів немає інвалідного візка. У конструкції «Богдан А22112» використана агрегатна база з двигуном екостандарту Euro 5 виробництва компанії Ashok Leyland (Індія).


ДП “Автоскладальний завод №1” АТ “Автомобільна Компанія “Богдан Моторс” – українська автомобілебудівна компанія в складі Корпорації “Богдан”, промисловий виробник автобусів, тролейбусів та електробусів під маркою “Богдан”.

Основним завданням даного підприємства є виробництво автобусів малого, середнього і великого класів, тролейбусів різних модифікацій та електробусів.

Діючі виробничі потужності на сьогодні складають – 2200 шт., а після закінчення реконструкції становитимуть 6000 автобусів та тролейбусів на рік. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають