9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Автомобільна компанія “Богдан Моторс” спільно з “Південмаш” виготовлятиме транспорт

АТ “Автомобільна компанія” Богдан Моторс” та ДП “Виробниче об’єднання “Південний машинобудівний завод ім.А.Н. Макарова”, уклали меморандум про співпрацю, який передбачає об’єднання зусиль в проєкті з виробництва пасажирських і вантажних транспортних засобів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

В рамках співпраці “Богдан Моторс” має намір поставляти на “Південмаш” складові, вузли, компоненти та деталі, а також забезпечити участь у виробництві профільних фахівців. У свою чергу, “Південмаш” готовий надати виробничі потужності, обладнання та всю необхідну інфраструктуру.

У Дніпрі в останні роки реалізуються амбітні інфраструктурні проєкти по відродженню муніципального транспорту. Завдяки зусиллям місцевої влади та децентралізації місто значно наростив число маршрутів громадського транспорту і закупив сотні одиниць техніки. Тому вихід на пропозицію нового постачальника допоможе не тільки вибрати найбільш вигідну пропозицію, але і створити нові робочі місця і збільшити податкові надходження до міського бюджету, – наголосили у повідомленні.

Нагадаємо, що “Південмаш” і Державне космічне агентство України у липні поточного року підписали меморандум про співпрацю з південнокорейською групою Caris, що передбачає виробництво 5 тис. електробусів і 7-8 тис. зарядних станцій на суму 23 млрд грн до 2023 року. Крім того на потужностях “Південмашу” також збираються тролейбуси на базі МАЗ і трамвайні вагони для “Татра-Юг”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають