9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

«Богдан Моторс» презентував перші 5 сучасних тролейбусів для Кременчука

Перші 5 нових тролейбусів із партії у 40 одиниць презентував міській владі Кременчука Луцький автоскладальний завод №1 АТ «АК «Богдан Моторс» 26 березня.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Bogdan Corporation.

Тролейбуси презентували міському голові Кременчука Віталію Малецькому, директору КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександру Вертюху та іншим представникам місцевої влади. На території луцького заводу вони змогли наочно переконатися у комфортабельності та функціональності сучасних низькопідлогових тролейбусів.

«Проект оновлення міського електротранспорту Кременчука справді працює, і сподіваємось, що робота кременчуцької влади служитиме прикладом для інших міст України стосовно того, як залучати кошти для відновлення тролейбусної інфраструктури міста. Комфорт та безпека людей мають бути на першому місці для влади», – зазначили в Корпорації.

Закупівля тролейбусів проходить у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

 

 

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають