9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Білоруська компанія збиратиме в Україні тракторні причепи

ВАТ “Керуюча компанія холдингу “Бобруйскагромаш” (Республіка Білорусь) планує в першому півріччі 2020-го року організувати складальне виробництво тракторних причепів моделі 2ПТС-6 в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Укррудпром“.

Домовленість була досягнута за підсумками переговорів, проведених в ході візиту делегації ПрАТ “Ніжинсільмаш” (м.Ніжин, Чернігівська обл.) на ВАТ “УКХ” Бобруйскагромаш”. У ході переговорів білоруська та українська компанія обговорили перспективи взаємовигідного співробітництва в рамках виробничої кооперації, розглянули технічні та організаційні питання створення складального виробництва, узгодили питання локалізації виробництва на виробничих потужностях ПрАТ” Ніжинсільмаш “, а також підписали ліцензійну угоду і договір на поставку в Україну машинокомплектів тракторних причепів 2ПТС-6.

В рамках реалізації досягнутих домовленостей на адресу ПрАТ “Ніжинсільмаш” протягом найближчих шести місяців буде здійснена поставка щонайменше 60-ти машинокомплектів тракторних причепів. Відвантаження першої партії продукції запланована на першу половину квітня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають