9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

«Бетонмаш» відвантажив у Чехію другий за місяць мобільний високоефективний бетонний завод

Завод «Бетонмаш» відвантажив на експорт партнерам в Чехію другий за місяць мобільний бетонний завод, цього разу – «Граніт-25». 

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Чергове постачання партнерам до Чехії! Був відвантажений ще один мобільний високоефективний бетонний завод «Граніт-25», – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що завод комплектується роторним бетонозмішувачем тарілчастого типу об’ємом готового замісу 500 л.

Бетонозмішувач оснащується завантажувальним скіповим підйомником, завдяки чому мобільна бетонозмішувальна установка має високу продуктивність. Також у своїй комплектації завод має тривідсічний бункер, дозатори, 2 силоси цементу по 75 тонн.

blank

На підприємстві наголосили, що установку можна швидко змонтувати/демонтувати, що дозволяє переміщувати мобільний завод з одного будівельного об’єкта на інший.

Як повідомлялось, завод «Бетонмаш» у першій декаді січня 2022 року відвантажив на експорт замовнику в Чехію свою розробку – високопродуктивний бетонний завод «Граніт-90П» продуктивністю 90 кубометрів в годину.

Машинобудівний завод «Бетонмаш» (м. Слов’янськ, Донецька область) має 78-річний досвід розробки, конструювання, проєктування і виробництва будівельної техніки та бетонозмішувального обладнання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають