9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Азовський судноремонтний завод виготовив чергову партію рудних грейферів для підприємства з Одещини

На Азовському судноремонтному заводі закінчено роботи над виготовленням і випробуванням чергової партії вантажозахоплювальних виробів з чотирьох рудних грейферів, виконаних з випробуваних високоякісних марок сталей, повідомляє прес-служба підприємства

Замовлення призначений для вітчизняного замовника, що займається перевалкою вантажів в Одеському регіоні.

Кожний з чотирьох виробів – це модернізована за сучасними вимогами серійна модель двощелепних, четирьохканатних грейферів моделі КО312-У1 геометричній місткістю 2,4 кубометра з кілька доопрацьованою геометрією та відшліфованими вузлами.

Модель використовується для портальних кранів, вантажопідйомністю близько 10 тонн. Варто зазначити, що ця досить популярна і надійна модель відмінно зарекомендувала себе на ринку послуг підприємств морської галузі.
На даним момент вже відбулися проектні випробування партії, в ході яких у вже зібраному вигляді кожен з грейферів перевірений за програмою випробувань на справність роботи поліспаста.

Зокрема, на розкриття і закриття щелеп, на відповідність зазору примикання різальних крайок щелепних ножів, а також на відповідність геометричних розмірів, згідно конструкторської документації.
На сьогодні партія готується до відправки замовнику.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають