9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

“Азовмаш” поставить вагонокомплектів для “Укрзалізниці” на 95 млн. грн

ТОВ “Азовмаш” визнано переможцем двох аукціонів на поставку до кінця поточного року вагонокомплектів (1200 бічних рам і 2400 надресорних балок) на адресу філії “Центр забезпечення виробництва” (ЦОП) ПАТ “Укрзалізниця” на загальну суму 95,04 млн грн

Згідно з інформацією на порталі ProZorro, аукціони відбулися 12 вересня (очікувана вартість вагонокомплектів по кожному з них – 47,52 млн грн). В торгах також брали участь ПАТ “Кременчуцький сталеливарний завод” (КрСЛЗ, Полтавська обл.) та його дилер – ТОВ “Меноріта “(Дніпро).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Ще два аналогічних тендера, оголошені 29 червня, не відбулися, оскільки до участі в торгах був допущений тільки КрСЛЗ (тендерні пропозиції подавало також ТОВ “Машбудінвест”). Також 19 серпня ЦОП ПАТ “Укрзалізниця” оголосив ще два тендери на закупівлю бічних рам і надресорна балок кожен на суму 31,92 млн грн.

Кременчуцький СЛЗ недавно також виграв ряд торгів на поставку аналогічної продукції (оголошених філіями “Укрзалізниці” – Дарницьким і Стрийським вагоноремонтними заводами) на суму понад 40 млн грн, за деякими з них у вересні вже укладені договори. Другими учасниками тендерів були або “Меноріта”, або “Машбудінвест”, які пропонували продукцію КрСЛЗ, при цьому всі учасники спочатку заявляли очікувану суму і не знижували її в ході аукціонів.

ТОВ “Азовмаш” входить в “Азовмашінвест Холдинг”, створений для управління машинобудівними активами групи “Азовмаш”. У серпні поточного року ТОВ “Азовмаш” також виграв 16 тендерів на поставку вагонного литва для УЗ на загальну суму 52 млн грн. У складі холдингу вагонне литво випускає ПрАТ “Азовелектросталь” (Маріуполь).

Останні новини:

Зараз читають