9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

“Азовмаш” поставить вагонокомплектів для “Укрзалізниці” на 95 млн. грн

ТОВ “Азовмаш” визнано переможцем двох аукціонів на поставку до кінця поточного року вагонокомплектів (1200 бічних рам і 2400 надресорних балок) на адресу філії “Центр забезпечення виробництва” (ЦОП) ПАТ “Укрзалізниця” на загальну суму 95,04 млн грн

Згідно з інформацією на порталі ProZorro, аукціони відбулися 12 вересня (очікувана вартість вагонокомплектів по кожному з них – 47,52 млн грн). В торгах також брали участь ПАТ “Кременчуцький сталеливарний завод” (КрСЛЗ, Полтавська обл.) та його дилер – ТОВ “Меноріта “(Дніпро).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Ще два аналогічних тендера, оголошені 29 червня, не відбулися, оскільки до участі в торгах був допущений тільки КрСЛЗ (тендерні пропозиції подавало також ТОВ “Машбудінвест”). Також 19 серпня ЦОП ПАТ “Укрзалізниця” оголосив ще два тендери на закупівлю бічних рам і надресорна балок кожен на суму 31,92 млн грн.

Кременчуцький СЛЗ недавно також виграв ряд торгів на поставку аналогічної продукції (оголошених філіями “Укрзалізниці” – Дарницьким і Стрийським вагоноремонтними заводами) на суму понад 40 млн грн, за деякими з них у вересні вже укладені договори. Другими учасниками тендерів були або “Меноріта”, або “Машбудінвест”, які пропонували продукцію КрСЛЗ, при цьому всі учасники спочатку заявляли очікувану суму і не знижували її в ході аукціонів.

ТОВ “Азовмаш” входить в “Азовмашінвест Холдинг”, створений для управління машинобудівними активами групи “Азовмаш”. У серпні поточного року ТОВ “Азовмаш” також виграв 16 тендерів на поставку вагонного литва для УЗ на загальну суму 52 млн грн. У складі холдингу вагонне литво випускає ПрАТ “Азовелектросталь” (Маріуполь).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають