9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Автомобіль Богдан-6317 з новим двигуном допущений до експлуатації у ЗСУ

Компанією “Богдан Моторс”  було завершено розроблення конструкції та виготовлення перших зразків вантажних автомобілів Богдан-6317 з новим двигуном виробництва компанії WeichalPower.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Новий автомобіль отримав індекс 63172 та як і попередник підготовлений саме для задоволення потреб силових відомств України. Використання нових двигунів на автомобілях серії Богдан дали змогу автовиробнику повністю відмовитися від використання комплектуючих російського виробництва за всією лінійкою продукції.

Вантажні автомобілі Богдан-63172 підвищеної прохідності, обладнані бортовою платформою, призначені для перевезення особового складу, різних вантажів, буксирування транспортних і спеціальних причепів (озброєння та військової техніки) по всіх видах доріг, бездоріжжю та місцевості. Обладнані системою регулювання тиску повітря в шинах, лебідкою з тяговим зусиллям 12000 кгс та тросом довжиною 60 метрів,передпусковим підігрівачем.

Нова модифікація повнопривідноготрьохвісьного автомобіляобладнана дизельним, рядним, 4-тактним, 6-циліндровимдвигуном з турбонаддувом WP10.380E32, робочим об’ємом 9,726л та потужністю 280 (380) кВт (к.с.), максимальна швидкість автомобіля – 85 км/год, а запас ходу складає до 1447 км. Вантажна платформа об’ємом 27,5 куб.м здатна перевозити до 11000 кг вантажу, або 48 осіб на розкладних лавках. Кабіна обладнана 2-ма місцями для екіпажу зі спальним місцем.

Автомобіль Богдан-63172 зацікавив військових, та в результаті прийнятого спільного рішення ДП «АСЗ №2» АТ АК «Богдан Моторс» та Міністерства оборони України було проведено визначальні відомчі випробування нової модифікації автомобіля. Випробовування, що завершились на початку грудня цього року, підтвердили належний технічний рівень підготовки автомобіля, який забезпечує виконання покладених на нього завдань у Збройних силах України. За результатами визначальних відомчих випробувань автомобіль Богдан-63172 пропонується допустити до експлуатації в Збройних Силах України в особливий період.

Останні новини:

Зараз читають