9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

АвтоКрАЗ виконав замовлення для Полтавського ГЗК

Оригінальні автовишки готуються до відвантаження на адресу давнього партнера ПрАТ «АвтоКрАЗ» – Полтавського ГЗК. Автопідйомник  ТК-К-5233 AGP 26 базується на повнопривідному шасі КрАЗ-5233НЕ екологічного класу Євро 5, виконаному в базовій комплектації, повідомляє прес-служба АвтоКрАЗ

Із додаткових опцій – кондиціонер у кабіні водія, АБС у гальмівній системі.

blank
Автопідйомник ТК-К-5233 AGP 26 Фото: АвтоКрАЗ

Підйомне обладнання комбінованого (ліктьового) типу має максимальну робочу висоту 26 м, максимальний вилыт 12 м, кут повороту 3600, електроізоляцію люльки – 1000 В.

Для безпечної роботи автогідропідйомники обладнані спеціальними пристроями: обмежниками граничного вантажу та робочої зони,системами: орієнтації підлоги робочої платформи, блокування підіймання опор, якщо стріла перебуває не в транспортному положенні,  блокування підіймання та повороту секцій стріли, якщо підйомник не виставлений на виносні опори, аварійного опускання робочої платформи, аварійної зупинки двигуна із кнопкою «Стоп» на робочому місці машиніста підйомника та в робочій платформі, двостороннім переговорним пристроєм та пристроєм для аварійної евакуації працівників з робочої платформи. Підйомне обладнання  змонтовано одним із партнерів КрАЗу – заводом спецтехніки «Техкомплект».

Як зазначив головний фахівець з транспорту  ПГЗК О.Валковий, спецмашини будуть задіяні безпосередньо при виконанні ремонтних робіт технологічного обладнання, зокрема гідравлічних екскаваторів, а також при обслуговуванні ліній електромереж та підстанцій ПрАТ «Полтавський ГЗК».

Останні новини:

Зараз читають