9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

«АвтоКрАЗ» відвантажив партію вантажівок до країни Європейського Союзу (фото)

Кременчуцьке ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажує чергову партію автомобільної техніки для іноземного замовника.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

На підприємстві зазначають, що партія шасі КрАЗ-6322 виготовлена та відправляється до однієї з країн Європейського Союзу, де на автомобілі будуть встановлені надбудови зі спеціальним обладнанням згідно з визначеним замовленням.

blank
Автомобільне шасі КрАЗ-6322 для іноземного замовника. Фото: пресслужба ПрАТ «АвтоКрАЗ»

“Ми і надалі будемо докладати максимум зусиль для налагодження довгострокових партнерських відносин та посилення присутності продукції КрАЗ на європейському ринку великовантажної автомобільної техніки”, – зазначають у пресслужбі підприємства.

blank
Автомобільне шасі КрАЗ-6322 для іноземного замовника. Фото: пресслужба ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Є певна ймовірність, що дані вантажівки підприємство виготовило на замовлення армії США, яка уклала 3-річний контракт на постачання вантажівок КрАЗ різних модифікацій.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що рятувальники Луганщини отримали пожежну автоцистерну АЦ-8-50-530 на шасі автомобіля КрАЗ 6511.

blank

Крім того, Міністерство оборони України провело ряд заключних випробувань, які дозволили експлуатацію реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» на шасі КрАЗ-63221 та КрАЗ-6322 у підрозділах Збройних сил України. До цього дані системи перебували на зберіганні й військовими за призначенням не використовувалися.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають