9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

АвтоКрАЗ відвантажив Метінвесту пересувну авторемонтну майстерню (фото)

Пересувна авторемонтна майстерня КрАЗ-63221 відвантажив на адресу однієї із філій ТОВ «Метінвест-Промсервіс».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ПАТ «АвтоКрАЗ».

«АвтоКрАЗ» виготовив її у партнерстві з ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» (м. Вишневе) на замовлення міжнародної гірничо-металургійної групи компаній «Метінвест».

Авторемонтна майстерня КрАЗ-63221 призначена для забезпечення аварійно-ремонтних та інших технічних робіт, транспортування аварійно-ремонтних бригад та спецобладнання до місця проведення ремонту. Оригінальність спецмашини — у поєднанні двосекційного КУНГа, бортової платформи та крано-маніпуляторної установки. Раніше автозавод виготовляв або бортові спецмашини із краном маніпулятором, або автомайстерні із дво- чи трисекційними спецКУНГами.

На даній машині кузов-фургон  має  два відсіки: пасажирський на 6 місць та вантажний.  Внутрішнє обладнання пасажирського відсіку складається з автономного та тосольного опалювачів,  комфортних сидінь з інерційними ременями, відкидного столика. Із зовнішнього додаткового обладнання — розсувні вікна на  лівому борту фургону та боковій двері, аварійно-вентиляційний люк — на даху.

Фургон оснащений задніми, боковими та  передніми LED габаритними та маркерними вогнями. Передбачені бокові захисні пристрої  — веловідбійники.

Кран-маніпулятор FASSI F155A із  вантажним моментом 14,88 т·м, кутом обертання 416˚, вилітом стріли 2,50 м – 8,25 м,  максимальною вантажність до 5000 кг, має аварійну кнопку виключення,  гідравлічні аутригери та насос, крюк і кріплення до КМУ.

Платформа, яка служить для перевезення вузлів, агрегатів або матеріалів,  виготовлена з холоднокатаних гнутих профілів і швелерів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають