9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

АвтоКрАЗ відновив продажі вантажівок в Україні

Кременчуцький автомобільний завод впевненими кроками почав виходити з кризи. Окрім реалізації експортних контрактів до країн Європейського Союзу, підприємство відновило відвантаження техніки замовника з України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АвтоЦентр.

Так, в серпні підприємство реалізувало в Україні три одиниці техніки в такому популярному нині сегменті самоскидів.

Цікаво, що реалізовано три різні моделі самоскидної техніки. Одна з них – повнопривідна, КрАЗ-65032 (6×6). Ця машина в залежності від виконання має вантажопідйомність від 13 до 17 тонн. Друга модель – КрАЗ-65055 з колісною формулою 6х4 може перевозити до 16 тонн (до 18 т по дорогах з осьовим навантаженням 130 кН).

На обох машинах можуть встановлюватися кузова об’ємом 10,5; 12 або 16 м куб. Двигун – потужністю від 300 к.с. Як перша, так і друга модель пропонуються в модифікації «ІК», тобто з інтегральним (склопластиковим) капотом.

blank

Що ж стосується третьої моделі, то це КрАЗ-5401 (4х2) – представник нового, більш легкого і компактного сімейства. Машина має вантажопідйомність 10 т при повній масі 18 т і відрізняється безкапотним компонуванням. Такі самоскиди з кузовом об’ємом від 7 м куб. – відмінне рішення для роботи в міських умовах, оскільки вони мають довжину всього 6,33 м, що робить їх дуже маневреними, з поліпшеною оглядовістю для водія. На самоскиді встановлений двигун потужністю від 300 к.с.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають