9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

АвтоКрАЗ відновив поставки вантажівок для ЗСУ

Найбільший український виробник вантажних автомобілів “АвтоКрАЗ” поступово виходить із коми, спричиненої банкрутством підприємства.

За даними видання AUTO-Consulting, у січні “АвтоКрАЗ” розпочав відвантаження техніки для потреб Збройних сил України, передає Національний Промисловий Портал.

Першим у 2022 році було поставлено шасі КрАЗ-63221 6х6, призначене для подальшого монтажу спецустановки армійського призначення.

blank
Фото: AUTO-Consulting

Новий КрАЗ-63221 став першим автомобілем, замовленим у підприємства для потреб української армії після тривалої перерви.

Крім того, завод отримав замовлення і на комунальну техніку. Департамент будівництва Полтавської обласної державної адміністрації уклав із ТОВ «Кременчуцький автомобільний завод» (АвтоКрАЗ) договір вартістю 14,8 млн грн.

blank
Фото: АвтоКрАЗ

Згідно з договором, “АвтоКрАЗ” до середини березня має поставити у Горішні Плавні, Зіньків, Опішню, Решетилівку та Семенівку по одній комбінованій дорожній машині на базі самоскида КрАЗ-5401С2 з відвалом. Вартість одного з 4-х КДМ 40.1-01 становитиме 2 млн 982 тис. грн, а вартість одного КДМ 40-01 – 2 млн 954 тис. грн.

Наразі підприємство продовжує формувати портфель замовлень, щоб забезпечити стабільну роботу конвеєра.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що ПрАТ “АвтоКрАЗ” продовжує процес виходу з кризи, оголошує набір працівників та шукає ресурси для підвищення заробітної плати.

blank
Процес складання оновленого автомобільного шасі КрАЗ-63221. Стоп-кадр з відео

Кріс того, наразі підприємство працює над новою версією вантажівки КрАЗ-63221, яка буде оснащена двигуном Cummins, гальмівною системою Полтавського автоагрегатного заводу та системою охолодження від Сумського авторемонтного заводу.

У кінці минулого року “Кременчуцький автомобільний завод” отримав замовлення і відвантажив два бронеавтомобілі КрАЗ “Кугуар” на адресу Державної спеціальної служби транспорту Міноборони України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають