9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

“АвтоКрАЗ” веде роботу над випуском електроавтомобілів

Український виробник великовантажних автомобілів компанія “АвтоКрАЗ” вивчає можливість випуску вантажівок на електричній тязі та веде роботу над відповідними проєктами.

Про це розповів гендиректор “АвтоКрАЗ” Роман Черняк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Все йде до електричної тяги. Тяга вже йде в армію, комерційні автомобілі і ми над цим працюємо. У цій концепції стоять електричні вантажні автомобілі, електричні автобуси та електричні комерційні автомобілі економкласу.

Ми електроавтомобілі ніколи не випускали, але зараз працюємо з проєктантами над цим … В планах акціонерів та керівництва заводу це є і це великий крок вперед й велика наша надія”, – заявив Черняк.

blank
КрАЗ-6322 (6х6) повантажені на залізничні платформи перед відправкою морським шляхом у Нігерію Фото: АвтоКрАЗ

Нагадаємо, що раніше в цьому році компанія уклала трирічний контракт на постачання великовантажної автомобільної техніки “КрАЗ” і запасних частин для потреб Командування по організації підрядних робіт Армії Сполучених Штатів Америки.

Відзначимо, що у липні ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажило партію шасі до однієї з країн Європейського Союзу. На одному з європейських підприємств на вантажівки буде встановлено спеціальне обладнання згідно з побажаннями замовника.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають