9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

“АвтоКрАЗ” поставив партію тягачів ТОВ “Далгакіран компресор Україна” під установку обладнання для АЕС

ПрАТ “АвтоКрАЗ” (Кременчук Полтавської обл.), Єдиний в Україні виробник великовантажних автомобілів, поставило на адресу ведучого українського постачальника дизельних генераторів і компресорної техніки “Далгакиран компресор Україна” (Київ) другу партію (3 од.) повнопривідних сідельних тягачів КрАЗ-6443 колісної формули 6×6.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням прес-служби “АвтоКрАЗу”, тягачі призначені для буксирування транспортних і спеціальних причепів повною масою 48 тонн, мають повну масу автопоїзда 59 тонн, вертикальне навантаження на сідельно-зчіпний пристрій 17 тонн.

Автомобілі оснащені рядним турбонаддувним 6-циліндровим двигуном Євро-5 потужністю 375 л. с., які агрегатований з двухдиапазонной механічної 9-ступінчастою коробкою передач.

У прес-службі зазначають, що попередня поставка на адресу “Далгакіран компресор Україна” в кінці травня поточного року включала бортові всюдиходи КрАЗ-6322 і сідельний тягач цієї ж моделі.

На автомобілі “Далгакіран компресор Україна” встановила мобільні дизель-генераторні станції Cummins, і потім вони були відвантажені кінцевому замовнику – НАЕК “Енергоатом” для Хмельницької (4 од.) І Запорізької АЕС (1 од.) АЕС.

Як наголошується в прес-релізі, після виконання своїх зобов’язань в повному обсязі, з “АвтоКрАЗом” даний контрагент підписав додатковий договір на виготовлення повнопривідних тягачів, що і було виконано.

Останні новини:

Зараз читають