9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

«АвтоКрАЗ» найбільший платник податків на Полтавщині

Національний виробник вантажної автотехніки з замкнутим технологічним циклом виробництва – ПрАТ «АвтоКрАЗ», як і раніше в лідерах Кременчука та Полтавщини зі сплати податків в різні бюджети.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

У 2018 році загальні бюджетні платежі підприємства склали майже 181 млн. грн. При цьому до держбюджету Кременчуцький автозавод перерахував близько 121 млн. грн., що на 11% більше аналогічного показника у 2017-му. У цій сумі єдиний соціальний внесок склав 45,5 млн. грн., ПДВ – 74 млн. грн.

Донорські вливання «КрАЗу» в бюджетний фонд Кременчука також виросли на 12,5% – майже до 60 млн. грн. Найбільші показники у цьому виді платежу складають: 37,7 млн. грн. – податок із доходів фізичних осіб (зростання до 2017 року на 16%), орендна плата за землю – 18,6 млн. грн. і близько 3,2 млн. грн. – військовий збір.

ПрАТ «АвтоКрАЗ» у 2018 році в повному обсязі виконав свої зобов’язання перед державою із відрахувань податків, попри падіння машинобудівної галузі та зовнішні фактори, що впливали на стабільну роботу підприємства. Український виробник, як і раніше, вважає, що збільшити відрахування до державного і місцевого бюджетів можна підтримкою підприємства бюджетними закупівлями, у першу чергу, коштом замовлень техніки спеціального призначення для військових за кошти військового збору і комунальної техніки за рахунок місцевих бюджетів. У той час, як виробничі потужності заводу дозволяють виробляти понад 500 од. на місяць, їх завантаженість складає менше ніж на 20%.

Свої соцзобов’язання у 2018 році ПрАТ «АвтоКрАЗ» також виконав в повному обсязі. Тричі протягом року підвищувалася заробітна плата працівників, яка на грудень 2018 року в еквіваленті повного робочого місяця склала в середньому по підприємству 7073 грн. (зростання до аналогічного показника 2017 року – 18%). 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають