9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

“АвтоКрАЗ” набирає працівників та підвищує зарплати

Український виробник великовантажних автомобілів “АвтоКрАЗ” через збільшення обсягів виробництва почав набирати персонал і готовий платити їм заробітну плату 15-25 тисяч гривень.

Про це заявив генеральний директор підприємства Роман Черняк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Як усі підприємства галузі, ми стикаємося з проблемою відсутності кваліфікованих кадрів. Через збільшення обсягів виробництва, відповідно до плану на 2022 рік, ми почали набирати спеціалістів різних спеціальностей: це і зварювальники металу, і маляри, і верстатники, і слюсарі”, – зазначив він.

Також Черняк додав, що підприємство шукає працівників на нові спеціальності, яких на заводі раніше не було – фахівців із 3D-моделювання, програмістів, операторів великих потужних електронних комплексів.

“Наше завдання випускати не просто машини, а авто високої якості, які конкурували б із закордонними аналогами. Якість і люди – це те, що нам потрібно. Люди хочуть конкурентну зарплату і ми йдемо на це. Ми готові платити 15, 20-25 тис. гривень на руки спеціалістам нових спеціальностей, тим, хто прийде до нас працювати”, – наголосив генеральний директор підприємства.

blank
Вантажівки КрАЗ для ООН. Фото: autokraz.com.ua

Черняк каже, що підприємство готове платити із 1 січня підвищену зарплату всім працівникам.

“Вона підвищиться до рівня середньої зарплати у галузі машинобудування, середньої зарплати у місті”, – підсумував він.

Останні новини ПрАТ “АвтоКрАЗ”

Нагадаємо, раніше ми писали, що завод почав виготовлення продукції, раніше йому не властивої, наприклад, геолокаційного причепа для компанії Ferrexpo.

“Ми освоюємо нові ринки збуту та нові ніші продукції, раніше нам не властиві: від виробництва геолокаційних причепів для компанії Ferrexpo – до нових видів кранів та пожежної техніки. Крім того, підприємство бере активну участь у тендерах та закупівлях, що проводяться по Україні для комунального, військового секторів та комерційних структур”, – зазначив тоді гендиректор “АвтоКрАЗу” Роман Черняк.

blank
Фото: Кременчуцька газета

Ми формуємо портфель замовлень на 2022 рік і бачимо його загалом в обсязі на рік до 1000 автомобілів різних моделей та модифікацій”, – додав він.

У вересні “АвтоКрАЗ” розробив геолокаційний причіп для системи керування безпілотних вантажних автомобілів, що працюють у кар’єрах підприємств компанії Ferrexpo.

blank
Фото: АвтоКрАЗ

Крім того, завод нещодавно отримав замовлення на виготовлення п’яти комунальних машин для Полтавської області.

До цього ми писали, що Державна спеціальна служба транспорту провела тендер і замовила у ПрАТ «АвтоКрАЗ» два бронеавтомобілі КрАЗ Cougar.

Останні новини:

Зараз читають