9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

«Аурум Груп» планує втричі збільшити виробництво вантажних вагонів

“Аурум Груп” у 2019 році на базі ТОВ «Дизельний завод» планує втричі збільшити виробництво вантажних вагонів і наростити власний парк піввагонів на 300 одиниць.

Про це повідомила Альона Лебедєва, засновниця «Аурум Груп».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на agravery.com.

«У 2019 році ми продовжимо інвестувати в збільшення власного парку піввагонів, а також, розвиваючи власні виробничі потужності, плануємо нарощувати випуск піввагонів і хоперів-зерновозів для потреб ринку», — зазначила Альона Лебедєва.

За словами засновниці, в збільшення власного парку вантажних вагонів група планує інвестувати як власні кошти, так і банківське фінансування.

«На сьогоднішній день ми підписали ряд договорів лізингу з Першим українським міжнародним банком (ПУМБ), відповідно до умов яких, плануємо побудувати 75 вагонів, із них 40 вагонів на базі “Дизельного заводу” вже готові», —  уточнила Лебедєва.

Станом на 1 лютого 2019 року, власний парк піввагонів Аурум Груп складає 522 одиниці.

Aurum Group — українська багатопрофільна промислово-інвестиційна група. Ключовими напрямками діяльності є: машинобудування, залізничні вантажні перевезення, промислове насособудування, хімічна промисловість, інвестиції в нерухомість та аграрний сектор. Щорічний грошовий обіг групи становить понад 1,5 млрд грн, а річний обсяг сплачених податків та зборів перевищує 50 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають