9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Жовтня, 2021

Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

 • Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність планується перенести в Україну, починаючи з 11-го електровоза.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Щоб скористатися умовами Французького скарбничого кредиту, уряд Франції вимагає, щоб не менше 50% продукції, на яку поширюється фінансування, вироблялося у Франції. Це причина, чому обсяг локалізації Alstom буде реалізовуватися послідовно: 10 перших електровозів будуть виготовлені у Франції, з метою забезпечення цих 50%; починаючи з 11-го електровоза виробнича діяльність буде перенесена в Україну, а саме: виробництво візків локомотивів, включаючи рами візків, локомотивних дахів, оснащення локомотивів, а також випробування і сертифікація”, – повідомили представники компанії Alstom.

  При цьому в Alstom відзначили, що попри дане зобов’язання, залучення постачальників в Україні почнеться з першого електровоза.

  Вже з першого дня проєкту Alstom зможе придбати в Україні таке обладнання, як автозчеплення, системи сигналізації, протипожежні системи тощо.

  “Закупівля електровозів пов’язана з діяльністю з технічного обслуговування протягом 40 років їх терміну експлуатації. Завдяки цьому рівень локалізації може становити до 35%”, – підкреслили в Alstom.

  Електровоз Alstom Prima M4. Фото: railcolornews.com

  За словами представників Alstom, компанія вже почала пошук постачальників і партнерів не тільки для роботи на ринку електровозів, а й для реалізації ряду можливостей на європейських ринках.

  “Ми вже підписали понад 50 угод про нерозголошення інформації (Non-Disclosure Agreements) з українськими компаніями, прокладаючи шлях до того, що, як ми сподіваємося, стане фундаментом для міцного і плідного співробітництва”, – додали вони.

  Відповідаючи на питання, де компанія планує почати проєкт в Україні, в Alstom повідомили, що за останні роки відвідали ряд виробничих майданчиків в Україні – як державних, так і приватних.

  “Можливо, ми виберемо різні підприємства для виробництва рухомого складу і надання технічного обслуговування”, – відзначили в компанії.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Метінвест побудує кисневу станцію в Авдіївській центральній міській лікарні

  У рамках проєкту "Боротьба з COVID-19 в Україні" Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест будує на...

  На Полтавщині 4 цукрові заводи вже переробили 235 тисяч тонн сировини

  Цукрові заводи Полтавщини станом на 22 жовтня 2021 р. переробили 235 тис. та сировини та виготовили 32 тис. та цукру.

  Новий сміттєпереробний завод побудують на Волині

  У одній із громад Ковельського району побудують сміттєпереробний завод. Домовленість з австрійськими інвесторами про підписання угоди про наміри досягнули в результаті круглого...

  В одеському порту ввели в експлуатацію новий фронт обробки залізничних вагонів

  Оператор контейнерного термінала на Карантинному молі Одеського морського порту розпочав експлуатацію нового фронту обробки залізничних вагонів. Передає Національний Промисловий Портал з...

  За 9 місяців доходи Укртелекому зросли на 7%

  Укртелеком опублікував фінансовий звіт за підсумками 9 місяців 2021 року. Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.

  На продаж за сім мільярдів гривень виставлено один з найвідоміших довгобудів Києва

  Відомий київський довгобуд - хмарочоси Sky Towers - виставлять на продаж за понад сім мільярдів гривень. Передає Національний Промисловий Портал з...

  Український супутник Січ-2-30 отримав міжнародну реєстрацію для запуску в грудні

  Міжнародний союз електрозв’язку підтвердив реєстрацію частотно-орбітального ресурсу нового українського космічного супутника «Січ-2-30». Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  Новий вид холоднокатаного прокату освоїли на «Запоріжсталі»

  Металургійний комбінат «Запоріжсталь» групи Метінвест розширив сортаментний лінійку холоднокатаного прокату. Нові холоднокатані рулони з давальницької заготовки марки сталі DC01 з шириною 1500...

  Зараз читають

  Елеватор G.R. Agro на Полтавщині вдвічі збільшив темпи заготівлі зерна

  На Пришибському елеваторі вже заготовлено 85 тисяч тонн зернових і олійних культур. Заявлена місткість зберігання на елеваторі...

  ВМС України замовляють нове спеціальне водолазне спорядження

  Військово-морські сили ЗС України виклали тендер на закупівлю спеціального водолазного спорядження. Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.

  В Україні вже реалізують перший проєкт з виробництва водню

  В Україні реалізується проєкт з виробництва 100 МВт водню на рік.  Про це сказав...