9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність планується перенести в Україну, починаючи з 11-го електровоза.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Щоб скористатися умовами Французького скарбничого кредиту, уряд Франції вимагає, щоб не менше 50% продукції, на яку поширюється фінансування, вироблялося у Франції. Це причина, чому обсяг локалізації Alstom буде реалізовуватися послідовно: 10 перших електровозів будуть виготовлені у Франції, з метою забезпечення цих 50%; починаючи з 11-го електровоза виробнича діяльність буде перенесена в Україну, а саме: виробництво візків локомотивів, включаючи рами візків, локомотивних дахів, оснащення локомотивів, а також випробування і сертифікація”, – повідомили представники компанії Alstom.

При цьому в Alstom відзначили, що попри дане зобов’язання, залучення постачальників в Україні почнеться з першого електровоза.

Вже з першого дня проєкту Alstom зможе придбати в Україні таке обладнання, як автозчеплення, системи сигналізації, протипожежні системи тощо.

“Закупівля електровозів пов’язана з діяльністю з технічного обслуговування протягом 40 років їх терміну експлуатації. Завдяки цьому рівень локалізації може становити до 35%”, – підкреслили в Alstom.

blank
Електровоз Alstom Prima M4. Фото: railcolornews.com

За словами представників Alstom, компанія вже почала пошук постачальників і партнерів не тільки для роботи на ринку електровозів, а й для реалізації ряду можливостей на європейських ринках.

“Ми вже підписали понад 50 угод про нерозголошення інформації (Non-Disclosure Agreements) з українськими компаніями, прокладаючи шлях до того, що, як ми сподіваємося, стане фундаментом для міцного і плідного співробітництва”, – додали вони.

Відповідаючи на питання, де компанія планує почати проєкт в Україні, в Alstom повідомили, що за останні роки відвідали ряд виробничих майданчиків в Україні – як державних, так і приватних.

“Можливо, ми виберемо різні підприємства для виробництва рухомого складу і надання технічного обслуговування”, – відзначили в компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають