9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

“45 експериментальний механічний завод” виготовив партію паливозаправників на замовлення українських підприємств (фото)

ДП “45 експериментальний механічний завод”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, виконав замовлення українських цивільних підприємств, виготовивши партію паливозаправників, призначених для транспортування й видачі світлих нафтопродуктів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Зазначається, що нова техніка, на шасі МАЗ, оснащена системою запобігання втратам пального та має спеціальні екологічні короби.

На підприємстві зазначають, що комплектувальні матеріали нових машин, котрі мають місткість сім та одинадцять кубометрів, вироблено в Україні.

“Паливозаправники оснащено окремими вузлами видачі пального. Завдяки цим агрегатам сільськогосподарську техніку можна заправляти просто в полі”, – зазначив головний конструктор підприємства Олексій Цвігун.

Варто відзначити, що окрім цивільних автозаправників, 45 завод займається й виготовленням техніки спецпризначення, зокрема для Збройних сил України.

Так, у 2020 році вінницьке держпідприємство відремонтувало та модернізувало близько 150 різних видів вантажних автомобілів, серед яких близько 30, являють собою відновлені мобільні танкоремонтні майстерні (такі як ТРМ-80) й понад 20 – автоцистерни (як то АЦ-12 63221 чи аеродромний автопаливозаправник АПЗ-20-632218 для НГУ).

blank
Модернізовані танкоремонтні майстерні ТРМ-80 серед іншої продукції “45 експериментального механічного заводу” Фото: Facebook/Сергій Моргунов

Також відзначимо, що незабаром, “45 експериментальний механічний завод” може отримати чергове замовлення від ЗСУ на ремонт партії танкоремонтних майстерень ТРМ-80 з доведенням до виду ТРМ-80Д.

Відповідно до умов замовлення, Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони планує відновити до 11 листопада 2021 року 8 танкоремонтних майстерень за 20 453 184 гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають