9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

35% коліс вантажних вагонів Євросоюзу українського виробництва

Український виробник колісних пар Інтерпайп вже зайняв 35% всього ринку Європейського союзу коліс для вантажних вагонів. Зараз підприємство інвестує в нові виробничі лінії та в 2019 році планує вийти на ринок колісних пар для пасажирських вагонів в ЄС.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

Про це в інтерв’ю розповів фінансовий директор компанії Деніс Морозов.

“Ми є лідерами на ринку коліс для вантажних перевезень.
В ЄС наша частка становить близько 35%, максимум буде 50%, більше нам не дадуть зайняти. Тому зараз ми хочемо вийти на ринок коліс для пасажирських вагонів. Для цього необхідне обладнання для сверловки та балансування коліс, і незабаром воно буде встановлено.

Більш того, ми розширюємо виробництво осей. Це необхідно, оскільки за кордоном купують не колеса, а колісні пари. Зростання обсягів виробництва не відбудеться, але зменшиться частка простих коліс, а частка складних, високомаржинальних продуктів зросте.

Наші головні ринки по колесах – це Європа, потім США і Близький Схід. Для того щоб продавати більше коліс на ці напрямки, нам необхідні потужності по механічній обробці коліс, виконання спеціальних фінішних операцій. Це і є наша основна інвестиція, яка дозволить збільшити випуск продукції для цих ринків.

За рахунок нових продуктів (наприклад, швидкісних, безшумних коліс) ми націлені на перехід з традиційних ринків на перспективні, де немає колії 1520 мм. Цей шлях вимагає великих інвестицій, розробок, але тим він і цікавий, і перспективний з точки зору прибутковості” – сказав він.

blank

Окрім того Інтерпайп інвестує в нові лінії для нарізки різьбових з’єднань і виробництва муфт.

“У трубному бізнесі є два базових напрямки – нафтогазові та лінійні труби. Почну з першого, де у нас два ключових і зростаючих в даний час ринку – Україна і США. Також є ринок Близького Сходу, але він не такий ємний для нас як два попередніх. Втім, в цьому регіоні у нас також є постійні клієнти.

Сьогодні технології буріння постійно ускладнюються, і до продукції пред’являється все більше вимог. Споживачі прагнуть йти в преміальний сегмент: труби з газогерметічними різьбовими з’єднаннями. Відповідно, ми інвестуємо в краще нарізне обладнання в світі – фірми Danobat.

У наступному році ми очікуємо поставку двох ліній – для нарізки різьбових з’єднань і виробництва муфт, які дозволять нам суттєво збільшити наші можливості в преміальних продуктах. Завдяки їм ми будемо зміцнювати наші позиції як в Україні, так і нарощувати обсяги поставок в США, на Близький Схід і інші ринки.

Також нещодавно ми прийняли рішення про будівництво нового термовідділу, оскільки всі преміальні продукти вимагають спеціальної термообробки, а сьогодні він є вузьким місцем для зростання обсягів виробництва. Ми вважаємо, що це перспективний напрямок, тому що попит на труби зі спеціальною термообробкою зростає. Це великий і інвестиційно ємний проект, який ми плануємо анонсувати до кінця цього року” – розповів він.

АвторUkraine Now

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають