9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

35% коліс вантажних вагонів Євросоюзу українського виробництва

 • Український виробник колісних пар Інтерпайп вже зайняв 35% всього ринку Європейського союзу коліс для вантажних вагонів. Зараз підприємство інвестує в нові виробничі лінії та в 2019 році планує вийти на ринок колісних пар для пасажирських вагонів в ЄС.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

  Про це в інтерв’ю розповів фінансовий директор компанії Деніс Морозов.

  “Ми є лідерами на ринку коліс для вантажних перевезень.
  В ЄС наша частка становить близько 35%, максимум буде 50%, більше нам не дадуть зайняти. Тому зараз ми хочемо вийти на ринок коліс для пасажирських вагонів. Для цього необхідне обладнання для сверловки та балансування коліс, і незабаром воно буде встановлено.

  Більш того, ми розширюємо виробництво осей. Це необхідно, оскільки за кордоном купують не колеса, а колісні пари. Зростання обсягів виробництва не відбудеться, але зменшиться частка простих коліс, а частка складних, високомаржинальних продуктів зросте.

  Наші головні ринки по колесах – це Європа, потім США і Близький Схід. Для того щоб продавати більше коліс на ці напрямки, нам необхідні потужності по механічній обробці коліс, виконання спеціальних фінішних операцій. Це і є наша основна інвестиція, яка дозволить збільшити випуск продукції для цих ринків.

  За рахунок нових продуктів (наприклад, швидкісних, безшумних коліс) ми націлені на перехід з традиційних ринків на перспективні, де немає колії 1520 мм. Цей шлях вимагає великих інвестицій, розробок, але тим він і цікавий, і перспективний з точки зору прибутковості” – сказав він.

  Окрім того Інтерпайп інвестує в нові лінії для нарізки різьбових з’єднань і виробництва муфт.

  “У трубному бізнесі є два базових напрямки – нафтогазові та лінійні труби. Почну з першого, де у нас два ключових і зростаючих в даний час ринку – Україна і США. Також є ринок Близького Сходу, але він не такий ємний для нас як два попередніх. Втім, в цьому регіоні у нас також є постійні клієнти.

  Сьогодні технології буріння постійно ускладнюються, і до продукції пред’являється все більше вимог. Споживачі прагнуть йти в преміальний сегмент: труби з газогерметічними різьбовими з’єднаннями. Відповідно, ми інвестуємо в краще нарізне обладнання в світі – фірми Danobat.

  У наступному році ми очікуємо поставку двох ліній – для нарізки різьбових з’єднань і виробництва муфт, які дозволять нам суттєво збільшити наші можливості в преміальних продуктах. Завдяки їм ми будемо зміцнювати наші позиції як в Україні, так і нарощувати обсяги поставок в США, на Близький Схід і інші ринки.

  Також нещодавно ми прийняли рішення про будівництво нового термовідділу, оскільки всі преміальні продукти вимагають спеціальної термообробки, а сьогодні він є вузьким місцем для зростання обсягів виробництва. Ми вважаємо, що це перспективний напрямок, тому що попит на труби зі спеціальною термообробкою зростає. Це великий і інвестиційно ємний проект, який ми плануємо анонсувати до кінця цього року” – розповів він.


  Про допомогу проекту

  АвторUkraine Now

  Також на цю тему

  Останні новини

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  Зараз читають

  На Шепетівському ремзаводі створюють самохідну артилерійську установку на базі БМП

  На Шепетівському ремонтному заводі «схрещують» артилерійську частину 2С9 «НОНА» та шасі БМП/БРМ.Передає Національний Промисловий...

  Український ракетний комплекс «Вільха» отримав експортні контракти

  Укладено перші експортні контракти на постачання модернізованої реактивної системи залпового вогню «Вільха-М».Передає Національний Промисловий...

  Розвідувальний БПЛА Raybird-3 отримав можливості зльоту під час руху автомобіля (відео)

  Приватна компанія Skyeton, відома як виробник легкого тактичного розвідувального комплексу ACS-3 (цивільна назва Raybird-3) розробила черговий сучасний...

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу. Також це перший такий навчальний заклад у Японії,...