9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Буріння свердловини на воду у Києві та Київській області

Буріння свердловини на воду у Києві та Київській області є актуальним питанням для тих, у кого вже є власний заміський будинок і для тих, хто тільки замислюється про заміську ділянку під дачу або будинок.

Якщо ви тільки плануєте купувати ділянку, то поцікавтесь заздалегідь про вартість буріння свердловин на воду в даному місці. Необхідно пам’ятати, що дешева ділянка може вилитися його власникам в дуже дорогу свердловину на воду.

Як дізнатися глибину залягання водоносного горизонту і якість води в ньому?

Якщо поруч з вашою заміською ділянкою вже є свердловина на воду, поцікавтесь у власника її конструкцією. Якщо такої можливості немає, то зв’яжіться з фахівцями з буріння свердловин на воду по Києву та Київській області. По карті водоносних горизонтів у вашій місцевості вас зорієнтують по глибині і можливій конструкції індивідуальної свердловини.

Буріння свердловини на воду у Києві та Київській області краще замовляти саме у перевірених фахівців, які дорожать своїм ім’ям та репутацією, дадуть вам гарантійний термін обслуговування свердловини мінімум 3 роки. Бурова компанія «АРТЕЗБУР» займається бурінням та облаштуванням свердловини на воду понад 25 років. https://artezbur.ua/

Види бурових установок:

Малогабаритні ручні установки – можуть бурити в будь-якому малодоступному місці, проте вони малої потужності, що не дозволяє їм пройти тверді породи. Можуть бурити дрібні свердловини на технічну воду.

Подумайте, чи варто витрачати свій час, а головне гроші на послуги малогабаритних установок. Або варто відразу звернутися до фахівців з потужною спецтехнікою, які дають гарантію якості на виконання робіт будь-якої складності.

Буріння свердловини на воду буровою компанією «АРТЕЗБУР» здійснюється цілий рік! Краще зробити буріння, коли на прибудинковій ділянці не розбиті грядки та клумби, щоб спецтехніка мала вільний проїзд до місця буріння.

Що необхідно для буріння свердловини на ділянці:

  • Під’їзний шлях повинен бути не менше ніж три метри;
  • Необхідний майданчик для буріння розміром 10х10м;
  • Бажано наявність електроенергії на ділянці.
  • Наявність води на ділянці, або в доступному радіусі.

Буріння свердловини на воду у Києві та Київській області:

Основними водовмісними породами у Києві та передмісті є піски. Основна частина свердловин буриться з установкою сітчастого фільтра. Глибина свердловини залежить від рельєфу місцевості та варіюється від 30 до 150 м та більше.

Облаштування свердловини водопідйомним обладнанням проводиться в залежності від ваших особистих потреб.

Вартість буріння одного погонного метра містить:

  • Перегін техніки до місця буріння (для віддалених населених пунктів);
  • Буріння водяної свердловини;
  • Вартість труб;
  • Вартість фільтра (тільки для свердловин «на пісок»).

Більш детально ви можете подивитися ціни на сайті бурової компанії «Артезбур» https://artezbur.ua/price/.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають