9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Буріння свердловини на воду у Києві та Київській області

 • Буріння свердловини на воду у Києві та Київській області є актуальним питанням для тих, у кого вже є власний заміський будинок і для тих, хто тільки замислюється про заміську ділянку під дачу або будинок.

  Якщо ви тільки плануєте купувати ділянку, то поцікавтесь заздалегідь про вартість буріння свердловин на воду в даному місці. Необхідно пам’ятати, що дешева ділянка може вилитися його власникам в дуже дорогу свердловину на воду.

  Як дізнатися глибину залягання водоносного горизонту і якість води в ньому?

  Якщо поруч з вашою заміською ділянкою вже є свердловина на воду, поцікавтесь у власника її конструкцією. Якщо такої можливості немає, то зв’яжіться з фахівцями з буріння свердловин на воду по Києву та Київській області. По карті водоносних горизонтів у вашій місцевості вас зорієнтують по глибині і можливій конструкції індивідуальної свердловини.

  Буріння свердловини на воду у Києві та Київській області краще замовляти саме у перевірених фахівців, які дорожать своїм ім’ям та репутацією, дадуть вам гарантійний термін обслуговування свердловини мінімум 3 роки. Бурова компанія «АРТЕЗБУР» займається бурінням та облаштуванням свердловини на воду понад 25 років. https://artezbur.ua/

  Види бурових установок:

  Малогабаритні ручні установки – можуть бурити в будь-якому малодоступному місці, проте вони малої потужності, що не дозволяє їм пройти тверді породи. Можуть бурити дрібні свердловини на технічну воду.

  Подумайте, чи варто витрачати свій час, а головне гроші на послуги малогабаритних установок. Або варто відразу звернутися до фахівців з потужною спецтехнікою, які дають гарантію якості на виконання робіт будь-якої складності.

  Буріння свердловини на воду буровою компанією «АРТЕЗБУР» здійснюється цілий рік! Краще зробити буріння, коли на прибудинковій ділянці не розбиті грядки та клумби, щоб спецтехніка мала вільний проїзд до місця буріння.

  Що необхідно для буріння свердловини на ділянці:

  • Під’їзний шлях повинен бути не менше ніж три метри;
  • Необхідний майданчик для буріння розміром 10х10м;
  • Бажано наявність електроенергії на ділянці.
  • Наявність води на ділянці, або в доступному радіусі.

  Буріння свердловини на воду у Києві та Київській області:

  Основними водовмісними породами у Києві та передмісті є піски. Основна частина свердловин буриться з установкою сітчастого фільтра. Глибина свердловини залежить від рельєфу місцевості та варіюється від 30 до 150 м та більше.

  Облаштування свердловини водопідйомним обладнанням проводиться в залежності від ваших особистих потреб.

  Вартість буріння одного погонного метра містить:

  • Перегін техніки до місця буріння (для віддалених населених пунктів);
  • Буріння водяної свердловини;
  • Вартість труб;
  • Вартість фільтра (тільки для свердловин «на пісок»).

  Більш детально ви можете подивитися ціни на сайті бурової компанії «Артезбур» https://artezbur.ua/price/.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  «Авіалінії Антонова» доставили з Польщі на Філіппіни п’ять гелікоптерів Black Hawk

  «Авіалінії Антонова» літаком Ан-124 «Руслан» доставили до Філіппін п’ять багатоцільових гелікоптерів Sikorsky S-70i Black Hawk з підприємства...

  До складу Військово-морських сил України зараховано роз’їзний катер

  До складу Військово-морських сил ЗС України зараховано рейдовий роз’їзний катер проєкту 1398Б «Аист».Передає Національний...

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури...