9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Буклетка – навчально-методична література популярних видавців.

інтернет магазин Буклетка

Буклетка – навчально-методична література популярних видавців.

Вже декілька останніх років освітня система справляється з труднощами в організації навчального процесу через негативний плив пандемії. Боротьба з COVID-19 спричинила низку карантинних обмежень та вимушеного переведення освітніх закладів на дистанційний вид навчання. Проте сьогодні виникли більш суттєві проблеми, пов’язані з війною. Бойові дії змушують припиняти навчання в цілих областях, закривати освітні заклади та проводити евакуацію персоналу.

Вчителі та викладачі, учні і студенти завершують програму уже в тилу. Виникає потреба відновлення матеріально-технічної бази і забезпечення освітян навчально-методичною літературою. Над цими завданнями працюють органи державної і місцевої влади, до них долучаються волонтери і бізнесмени. Активно сприяють цьому процесу книгарні. Інтернет-книгарня Буклетка намагається відкрити доступ усім бажаючим до якісних підручників і посібників відомих авторів, встановлюючи для цього максимально лояльні ціни. Тут можна знайти будь-яку друковану літературу популярних видавців та придбати її по доступній ціні – https://www.bookletka.com/

Асортимент Буклетки.

Полиці нашої книгарні заповнені різноманітною навчальною та методичною, розвиваючою і художньою літературою для дітей і підлітків. Серед друкованих матеріалів присутній весь спектр підручників, які використовуються в освітніх закладах України згідно чинної програми МОН. Вони складені відомими авторами і створені популярними видавництвами, відрізняються високою якістю та ефективністю, що було доведено на практиці і підтверджується учнями й вчителями. Також пропонується широкий асортимент посібників з методичними матеріалами для підготовки до ЗНО та ДПА, це можуть бути НМК, або ж профільні тренажери, збірники тестів чи завдань. Вони допоможуть успішно здати навіть найбільш складний екзамен. Усі друковані матеріали відповідають вимогам НУШ, вони не тільки допомагають здобути предметні знання і навички, але й розвивають світогляд дитини.

Переваги покупки в Bookletka:

  • Підручники й посібники з усіх предметів в асортименті.
  • Навчально-методична література відомих авторів і видавництв.
  • Висока якість друкованих матеріалів.
  • Лояльні ціни, часті акції і знижки.
  • Книги вроздріб та гуртом.
  • Індивідуальні замовлення.
  • Індивідуальний підхід до клієнтів.
  • Оперативний збір замовлення і його відправка.
  • Доставляємо  по території України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають