9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Британія виділить додаткові 54 млн фунтів стерлінгів військової допомоги Україні

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон під час неоголошеного візиту до Києва оголосив про виділення Україні нового пакету військової допомоги в розмірі 54 мільйонів фунтів стерлінгів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у середу, коли Україна святкує День незалежності, втретє з початку повномасштабного вторгнення Росії приїхав до Києва.

Новий пакет військової допомоги доповнює підготовку Великою Британією транспортних засобів для пошуку мін у водах біля свого узбережжя.

Найближчими тижнями український персонал навчать їх використовувати у водах Великої Британії.

До військової допомоги входять безпілотні системи спостереження та протитанкові боєприпаси.

blank
Мікродрон Black Hornet. Фото з відкритих джерел

Це, зокрема, 850 ручних мікродронів “Black Hornet“, які спеціально розроблені для використання в містах і селах і призначені для виявлення сил противника, що наближаються.

“Військовослужбовців можна навчити керувати безпілотними літальними апаратами, які менші за мобільний телефон, менш ніж за 20 хвилин. Кожен дрон передає відео в реальному часі та нерухомі зображення, щоб наземні сили могли безпечно захищати міські території“, – пояснюють у британському уряді.

Українська влада попросила цей тип обладнання для боротьби з російським повномасштабним вторгненням.

“Сьогоднішній пакет підтримки надасть хоробрим і стійким Збройним силам України ще один приріст у спроможності, дозволяючи їм продовжувати відштовхувати російські сили та боротися за свою свободу“, – заявив Джонсон.

Як зазначають у британському уряді, Велика Британія виділила понад 2,3 мільярда фунтів стерлінгів військової та фінансової допомоги Україні з початку вторгнення в лютому 2022 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають