9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Британія надасть Україні ще більше ракетного озброєння

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон дав розпорядження Міністерству оборони країни направити більше протитанкових ракет та інших боєприпасів до України.

Це спорядження має допомогти українським силам протистояти вторгненню росії, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Blog.

8 квітня прем’єр-міністр заявив, що нова військова допомога Україні включатиме понад 800 протитанкових ракет NLAW, додаткові протитанкові системи Javelin, баражуючі боєприпаси та додаткові системи протиповітряної оборони Starstreak.

blank
ПЗРК Starstreak. Фото з відкритих джерел

“Цей пакет становить понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів і був розроблений за погодженням зі Збройними Силами України для забезпечення їх військових потреб”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що це ґрунтується на 350 мільйонах фунтів стерлінгів військової допомоги та близько 400 мільйонів фунтів стерлінгів економічної та гуманітарної підтримки, які Великобританія вже надала.

Окрім надання двосторонньої летальної допомоги, Збройні сили Великобританії, спільно з польськими, американськими та міжнародними партнерами, створили Міжнародний координаційний центр підтримки у Штутгарті.

«Це відіграє провідну роль у міжнародних зусиллях і гарантує, що військова допомога, яка надходить Україні, є максимально скоординованою та ефективною», – йдеться у пресреліз.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають