9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Бригада «Запорізька Січ» вперше провела навчальні стрільби з застосуванням артилерійської балістичної станції «Weibel SL-520 PE»

На одному з полігонів поблизу Маріуполя пройшли інструкторсько-методичні заняття керівного складу ракетних військ і артилерії Об’єднаних сил.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Офіцери артилеристи на базі однієї з бригад продемонстрували порядок ведення вогню із закритих вогневих позицій із застосуванням безпілотних літальних апаратів.

Під час занять вогонь вівся зі гаубиці 152 мм 2А65 «Мста-Б», 100 мм гармати «Рапіра», та міномету 120 калібру.

Відзначається, що основний акцент під час занять було зроблено на бойовий досвід, який офіцери бригад здобули в бойових діях у 2014-2015 роках.

Під час занять була практично застосована нова методика визначення відхилення початкової швидкості снарядів через знос каналу ствола гармати з застосуванням артилерійської балістичної станції «Weibel SL-520 PE» 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».

Проведено практичне зондування атмосфери за допомогою метеокомплексу МРК-1 для більш точного визначення установок для стрільби способом повної підготовки — стрільби без пристрілювання цілі.

Показано методику пристрілювання цілі за допомогою технічних засобів розвідки артилерійськими та мінометними підрозділами.

На базі мінометного розрахунку 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади показали практичну стрільбу міномету 2Б11 з пристрілюванням цілі за допомогою квадрокоптеру «Фантом».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають