9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Броварський алюмінієвий завод та «Київоблгаз» – хто, де, коли?

Починаючи з кінця минулого тижня на деяких інтернет-ресурсах з’явилися публікації про нібито мають місце до нарахування з боку ПАТ «Київоблгаз» за спожитий газ Броварському алюмінієвому заводу.

Ряд деяких ЗМІ, не перевіривши інформацію, помилково віднесли ці повідомлення до Броварського алюмінієвого заводу – BRAZ. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

У зв’язку з численними запитами від ЗМІ компанія уточнює: Компанія, про яку йде мова в вищезазначених публікаціях, до Броварського алюмінієвого заводу – BRAZ, який входить до складу Alumeta Group, відношення не має. ТОВ «Броварський алюмінієвий завод» за спожитий газ заборгованостей не має, актів про заборгованість не отримував і отримати не може, тому, що з ПАТ «Київоблгаз» юридичних взаємовідносин також не має.

Також прес-служба заводу зазначила, що видання, які надрукували неправдиву інформацію, в прес-службу BRAZ за уточненнями або коментарями, на жаль, не зверталися.

Зі свого боку холдинг Alumeta Group, припускає, що вся ця ситуація з появою неперевіреною інформацією, швидше за все, – підступи недобросовісних конкурентів. Всі компанії, що входять до складу інвестиційно-промислового холдингу Alumeta Group, ведуть прозорий і чесний бізнес і завжди відкриті для представників преси

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають