9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Бронемашини Oncilla успішно експлуатауються в ЗСУ (відео)

Збройні сили України використовують колісні бронемашини Oncilla, зібрані у Польщі та Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

У Міністерстві оборони України зазначили, що бронеавтомобіль доводився українськими інженерами спеціально під потреби військових та з урахуванням переходу ЗСУ на стандарти НАТО.

Oncilla оснащена легким бойовим модулем з крупнокаліберним 12,7-мм кулеметом НСВТ і має 10-кратний тепловізійний приціл.

Бойова броньована машина Oncilla – це ліцензована версія бронемашини української розробки під назвою «Дозор-Б», яку виробляє польська компанія Mista.

Інформація про продаж ліцензії на виробництво бронемашини «Дозор-Б» польській компанія «Міста» (Mista) з’явилась у 2013-у році. І вже на виставці озброєння в Польщі MSPO-2013 був продемонстрований варіант «Дозор-Б» під назвою Oncilla.

Перший бронеавтомобіль Oncilla був зібраний на Київському бронетанковому заводі, надалі виробництво мало відбуватись у Польщі.

blank
Бронемашина Oncilla від НВК «ВК Система»

У квітні минулого року, повідомлялося, що  Збройні Сили України отримали чергову партію бойових машин Oncilla, які були зібрані підприємством науково-виробничої компанії «ВК Система».

Загальна кількість поставлених одиниць не розголошується. Перед поставкою у війська машини проходили обкатку на полігоні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають