9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

British-Ukrainian Aid передали Україні два автомобілі швидкої допомоги та медикаменти

“British-Ukrainian Aid” (Британсько-Українська Допомога) та волонтери передали Україні два автомобілі швидкої допомоги та медикаменти.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на bin.ua.

17 квітня волонтери-громадяни України та громадська організація British-Ukrainian Aid передали Україні та представникам Збройних Сил два автомобілі швидкої допомоги.

Крім того, було передано медикаменти від наших партнерів. Наразі такі авто є одним із найбільш необхідних типів транспорту як на фронті, так в тилу, адже мінімізація шкоди громадянам та своєчасна медична допомога рятує життя.

Організатором доставки машин був Валерій Полшков, Олександр Бобильов та будівельна компанія «Ліко-Холдинг». За словами Валерія Полшкова, оперативна доставка авто з Британії стала можлива завдяки спільним зусиллям волонтерів та злагодженій роботі державних органів України.

«Я вдячний Державній прикордонній службі та Державній митній службі за оперативну роботу. Автомобілі пройшли кордон хвилин за 20 і вже сьогодні передані представникам ЗСУ», – наголосив Полшков.

Також безпосередню участь у супроводі та передачі автомобілів з Британії в Україну брали Олег Чомко та його компанія «Badzinger Auto».

Останні новини:

Зараз читають