9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Благодійник із США придбав для України санітарні HMMWV

Неназваний благодійник зі Сполучених Штатів передав на потреби України санітарні автомобілі М1152 HMMWV.

За повідомленням видання Цензор.Нет, машини були передані анонімним мільярдером та засновником глобальної компанії зі США. Передає Національний Промисловий Портал.

Два нові медичні автомобілі на базі HMMWV передані медикам-добровольцям з “Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова”.

«Вони призначені для бойового застосування за своїми характеристиками: прохідність, шини run flat, довговічність, розміри», – розповідають медики.

Автомобілі вже укомплектовані необхідним обладнанням, наявність живлення 12В, 120 і 230В дозволяє підключати будь-який додатковий медичний прилад.

Україна і США домовляються про нові поставки летальної зброї
Передача 40 бронеавтомобілів HMMWV у медичній модифікації

Санітарні автомобілі на базі М1152 HMMWV мають медичні модулі Burtek В4731.

Кожен санітарний HMMWV може вмістити чотирьох поранених.

Прохід між ліжками достатньо широкий, аби двоє медиків могли рухатися, не наштовхуючись один на одного і не наступаючи один одному на ноги.

«Тільки за травень місяць через наші руки пройшло 506 пацієнтів. На сьогодні це вже більше тисячі поранених, хворих, які пройшли через руки наших медиків. За період повномасштабного вторгнення до шпиталю приєдналося понад 100 лікарів, медсестер та парамедиків», – розповідає заступник медичного директора ПДМШ ім. Миколи Пирогова Світлана Друзенко.

Станом на 2021 рік загально відома (частина офіційно підтверджена) кількість HMMWV отриманих Україною від США в рамках військової допомоги (та інших програм) наразі складає щонайменше 337 машин, також щонайменше 5 машини передала Литва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають