9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 16 Вересня, 2021

Берем автомобиль в аренду выгодно

 • Наличие автомобиля помогает экономить время, быстро добираться до любого места. Не все люди могут позволить себе приобрести собственный транспорт. Люди, имеющие права, но не имеющие автомобиля, могут без труда решить проблему. Прокат транспортного средства на определенный срок поможет посетить другой город, объездить достопримечательности, съездить по делам. Услуга аренды авто пользуется популярностью, и имеет ряд преимуществ, об этом нам рассказали  в компании “БЛС“.

  прокат автомобиля в Киеве

  Собственный автомобиль нуждается в регулярном техосмотре и замене запчастей. При частой эксплуатации транспорта случаются поломки, которые устраняет владелец за свой счет. Арендованная машина не требует собственных финансовых вложений. Фирма, занимающаяся сдачей в наем, следит за техническим состоянием своего имущества. В этом заключается большая выгода пользования услугой, особенно если транспорт требуется не слишком часто.

  Преимущества услуги прокат авто

  Временное использование автомобиля не требует больших денежных трат, позволяя тратить бюджет на более нужные и неотложные цели. Преимущества аренды авто заключаются в следующем:

  1. Возможность выбора. В компании можно выбрать автомобиль на любой случай жизни и любой марки. Клиент может арендовать шикарную машину для свадьбы, простую модель для поездки на природу, грузовой транспорт для перевозки крупногабаритных грузов.
  2. Передвижение на арендованном авто не зависит от общественного транспорта. Если при поездке в другой город использовать маршрутки, то можно потерять большое количество времени. За рулем взятого на прокат авто все задуманные мероприятия пройдут гораздо быстрее.
  3. Не нужно платить на техническое обслуживание и транспортный налог. Арендатор не платит налог и не меняет запчасти за свой счет. Все манипуляции проводит компания, прежде чем выпустить автомобиль на линию.
  4. Доступность услуги. Аренда транспортного средства доступна для каждого гражданина, старше 18 лет. Главное условие – наличие водительского удостоверения и минимального стажа управления автомобилем.

  Клиенты служб проката имеют возможность поменять транспорт в зависимости от решаемых задач. Снять в аренду авто можно на любой срок. Процедура аренды не занимает много времени и требует небольшого пакета документов. Компания – арендодатель отвечает за состояние каждой модели машины, все условия оговариваются в договоре.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Компанія «Лекхім» працює над створенням виробництво COVID-вакцини у Харкові

  У Харкові АТ «Лекхім» планує почати виробництво вакцини від COVID-19. На організацію виробництва компанія готова витратити до 30 мільйонів євро.

  Нова РЛС «Фенікс-1» прийнята на озброєння української армії

  На озброєння Збройних сил України прийнято станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» від КП «НВК «Іскра».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Компанія “Радіонікс” створила унікальний наземний стенд для відпрацювання роботи винищувачів МіГ-29 (фото)

  Приватна компанія "Радіонікс" представила на виставці "Зброя та Безпека-2021" унікальний комплекс "Сапфір-С", який може одночасно бути використаний...

  У селищі Залужжя на Хмельниччині збудували ліцей

  У Хмельницькій області за два роки були завершені будівельні роботи у Залузькому ліцеї, який упродовж 32-х років...

  В Україні розроблено нову оптико-прицільну станцію ОПС-3

  ДП «Ізюмський приладобудівний завод» розробило високоточну оптико-прицільну станцію наведення ОПС-3 для військової техніки.Передає Національний...

  Міноборони відзвітувалось про закупівлю озброєння через агенцію НАТО за 2020 рік

  Міноборони оприлюднило звіт про закупівлі для Збройних сил України через Агенцію НАТО у 2020 році.