9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

«Азовсталь» інвестувала 254 млн гривень в оновлення міксера у конвертерному цеху

Металургійний комбінат «Азовсталь» завершив проєкт із заміни корпусу міксера №2 у міксерному відділенні конвертерного цеху, інвестувавши в оновлення агрегату 254,4 млн грн.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Нова конструкція корпусу виготовлена ​​з міцнішої марки сталі, вдосконалена й відповідає всім технологічним умовам.

Проєкт відновлення міксера №2 стартував у 2019 році. Після етапу проєктування старе обладнання та корпус міксера було демонтовано, а також капітально відремонтовано фундамент агрегату.

Новий корпус доставили до цеху в середині 2020 року, а його монтаж тривав 9 місяців. Крім корпусу було встановлено сучасні механо-, електро- та енергообладнання, контрольно-вимірювальні прилади та автоматизована система управління технологічними процесами.

«Удосконалено всю робочу систему міксера. Модернізовано механізм рейок, що дозволяє нахиляти міксер на більший кут без ризику пошкодження рейкового механізму. Завдяки новій системі визначення кута нахилу агрегату, можна максимально точно визначати кількість чавуну, що залишився, в міксері. В результаті заміни електроприводу нахилу оператор бачить на пульті управління стан електросхеми і кожного елемента в ній, що дозволяє йому чітко розуміти процес, що відбувається», – резюмував Олександр Дегтяренко, провідний інженер з реконструкції конвертерного цеху «Азовсталі».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають