9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Азовський судоремонтний завод приймає ще два судна до ремонту

Як тільки дозволить погода на докування будуть заведені буксири «Антон Мазін» та «Капітан Маркін»

Призначення обох суден – буксирно-кантовочні операції в портах і транспортно-маневрові роботи на рейдах, а також участь в рятувальних операціях, гасінні пожеж на інших судах і портових спорудах.

Передає Національний Промисловий Портал

Судно «Капітан Маркін» – морський буксир довжиною 28,84 метрів, що може буксирувати 453-тонні об’єкти і є одним з відомих буксирів Маріуполя. Судно було побудовано у Румунії на Damen Shipyards Gorinhem у 2012 році.

Регламентні ремонтні роботи передбачають огляд корпусу, його очищення і фарбування, профілактичний ремонт гвинт-рульового комплексу з пред’явленням Регістру судноплавства України.

Інший буксир «Антон Мазін» – однопалубний сталевий дизельний буксир-кантовщик Бердянського морського торгового порту з двоярусною рубкою прийнятий на плановий судноремонт до АСРЗ ще на початку листопада. За цей час проведена дефектація корпусу судна і стартували ремонтні роботи по всім заявленим напрямкам, серед яких: механізми машинного відділення, насоси і головний двигун, а також ремонт допоміжного котла системи опалення.

Останні новини:

Зараз читають