9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Азербайджанська громада Житомирщини придбала та передала позашляховик для ЗСУ

Позашляховик вартістю 150 тисяч гривень передали українським військовим представники Житомирської обласної спілки азербайджанців.

Гроші на авто збирали впродовж тижня, розповів Суспільному голова ради азербайджанської молоді України Даніял Гасанов, передає Національний Промисловий Портал.

Ініціаторами збору коштів на автівку для ЗСУ була азербайджанська молодь, каже Даніял Гасанов.

“Ми хотіли влаштувати збір коштів і прикріпили карту. Але з цього нічого доброго не вийшло, бо люди вже виснажені. Я десь читав, що у 16 разів впала допомога з початку війни на сьогоднішній день. І після цього ми звернулись до наших старших. І кажемо: “Ми почали збір, але не можемо купити машину. Що нам робити?”. Зібрались за круглим столом. Наші старші сказали: “Не переймайтесь. Ми допоможемо і все зробимо”. Якщо вже взялися, то назад дороги немає. І хтось дав п’ять тисяч, хтось десять, хтось двадцять”, – розповів Даніял Гасанов.

blank

Автівку передали військовим і 20 вересня відправлять на Донеччину для виконання бойових завдань.

“Дякуємо, що хлопці допомагають і не забувають, що іде війна з агресором, – сказав під час передачі автівки один із військовослужбовців. – Дякую хлопцям з азербайджанської діаспори за те, що вони надають автомобіль хлопцям. Будемо боротись з ворогом, будемо бити їх”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають