9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

“АвтоКрАЗ” виконав контракт з Київським облавтодором на постачання 67 комбінованих дорожніх машин (відео)

Кременчуцький автомобільний завод “АвтоКрАЗ” виконав контракт на постачання комбінованих дорожніх машин (КДМ) на базі самоскида КрАЗ-65055 з відвалом і солерозкидувальним обладнанням точного дозування фірми «SHMIDT» для ДП «Київський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України». З воріт “АвтоКрАЗу” виїхала остання партія автомобілів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Кременчуцьку газету.

Як заявив провідний фахівець “Київоблавтодору” Віктор Матвійчук, дорожники забрали на заводі останні 7 автомобілів з раніше укладеного контракту.

Він також зазначив, що Київський облавтодор закупив саме КрАЗи, бо підтримує вітчизняного товаровиробника і задоволений експлуатацією даних автомобілів. При цьому В. Матвійчук зазначає, КрАЗу необхідно зробити більш комфортними умови для водіїв, а ось за технічними характеристиками кременчуцьких вантажівок у нього претензій немає.

“КрАЗи – вони витривалі”, – підкреслює фахівець “Київоблавтодору” Віктор Матвійчук.

Головний конструктор “АвтоКрАЗу” Сергій Васечек зазначив, що комбіновані дорожні машини (КДМ) для шляховиків створені на базі самоскида КрАЗ-65055 з солерозкидувальним обладнанням «SCHMIDT» точного дозування і поворотним відвалом, призначених для цілорічного утримання магістральних та міських автодоріг з асфальтовим і цементобетонним покриттям.

Він також розповів про технічні параметри самоскида КрАЗ-65055: двигун потужністю – 380 л.с.; колісна формула 6 × 4, рульовий механізм інтегрального типу; гальмівна система з АВС і РГС; кабіна — суцільнометалева, тримісна, з додатковим обігрівачем, з встановленням ременів безпеки. Самоскидний кузов об’ємом – 12 м³. Автомобіль обладнаний додатковими фарами на крилах для забезпечення повноцінного освітлення дороги при використанні переднього відвалу. Місткість бункера для солі – 9,0 м³. Бункер має захист від сольовоъ корозії. Розкидувач виготовлений так, щоб мати можливість працювати, крім солі, також з піском, гравієм або їх сумішами. Розкидувач має систему зволоження антиголольодного матеріалу соляним розчином.

“Цей КрАЗ — капотний автомобіль. Це дозволяє ремонтувати машину не піднімаючи, як у безкапотніков кабіну, а тільки піднявши капот. Це істотна його перевага перед безкапотниками”, – зазначив головний конструктор “АвтоКрАЗу” Сергій Васечек.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають